1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kırıkkale Merkez Tepebaşı Mahallesinde 3+1 91 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 91m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14737
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 91m2
Ada 506
Parsel 17
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 49
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 03/07/1972
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm B-1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tepebaşı Mah. 652 Sok., Gedik Apt, No: 16 / 1 MERKEZ / KIRIKKALE

Uzman Görüşü

Köprüler Caddesi ile 652. sokağın kesiştiği köşe parselde konumlu, Şehir Erdem Mut Ortaokulu, Kırıkkale Belediyesi ve semt pazarı yakın, 3 oda salon 91 m2 düz giriş daire; kent merkezine yakın olması, ulaşımın kolay olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler:  B Blok Zemin kat 1 numaralı bağımsız bölümTaşınmaz 50/315 arsa paylı , onaylı mimari projesine göre  87 m2 brüt alanlı olup, (mevcut kullanım 91 m2 ) mesken vasfındadır. Taşınmaz içerisinde yaklaşık 4 m2 lik büyüme yapılmıştır. Onaylı mimari projesine göre mesken 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, antre,1 balkon bölümlerinden oluşmaktadır.  

Mevcut durumda bina girişi (652.Sokaktan) zemin kat kuzey cepheden sağlanmaktadır. Taşınmaz mesken mevcut bina girişine göre sol ön tarafta yer almakta olup, kuzey cephelidir. İç mekan özelliği : Giriş Kapısı çelik doğrama kapı , pencereler PVC, camlar ısıcamlıdır. Projesinde A ve B Bloğa ait 2 farklı giriş gözükmekte ise mevcutta bu girişler iptal edilmiş bina tek girişli olarak inşa edilmiştir. Mevcut bina girişi 652. Sokaktan İki blok orta aksından sağlanmaktadır

Ana gayrimenkul bina girişi onaylı mimari projesine göre, A Blok için bina girişi batı cepheden, B Blok için bina girişi ise doğu cepheden gösterilmişse de mevcutta bina girişleri ve merdiven kovaları iptal edilerek taşınmazlara eklendiği ve mevcut bina girişi 652.Sokak cephesinden A ve B Blokların tam ortasından olmak üzere, ön cepheden yapıldığı tespit edilmiştir. Bina girişi mevcutta durumda 652. Sokaktan, zemin kattan ve binanın kuzey cephesinden sağlanmaktadır. Ana taşınmaz yerinde A ve B Blok olarak değil tek kütle ve tek girişli olarak inşa edilmiştir. Binanın dış cepheleri mantolama üzeri dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı, demir doğrama olup, bina giriş zemini seramik merdiven korkulukları demir doğramalıdır, duvarlar plastik boyalıdır. Merdiven zeminleri dökme mozaik kaplamadır. 

 Ulaşım: Kırıkkale İli, Merkez İlçesi, Tepebaşı Mahallesi, 652. Sokak, Gedik Apartmanı, B Blok, No:16/1 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden biri olan Rauf Denktaş Bulvarı üzerinden sağlanır. Taşınmaz Köprülüler Caddesi ile 652. Sokağın kesiştiği noktadan konumludur. Bölge orta gelir grubunun ikamet ettiği konut amaçlı yerleşim yeridir. Taşınmazın yakın çevresinde Şehit Erdem Mut Ortaokulu , Kırıkkale Naciye Pehlivanlı Saran Anadolu Lisesi ve Kırıkkale Halk Eğitim Merkezi yer almaktadır. Bölge halkı temel ihtiyaçlarını Rauf Denktaş Bulvarı ve Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde yer alan küçük ve orta ölçekli ticari işletmelerden karşılayabilmektedir. Alt ve üst yapı hizmetleri tamamlanmıştır. Bölge eski yerleşim alanlarından olup, zemin üzeri 2­3 katlı yapılaşmalar mevcuttur. Ulaşım toplu taşıma ve özel araçlarla sağlanmakta olup taşınmaz çarşıya yürüyüş mesafesindedir.

 Not : 03/07/1972 tarihli yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.