COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kayseri Yeni Mahalle Adanur Sitesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 127m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11358
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 127m2
Ada 7140
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 1
Kat Sayısı 10
Bulunduğu Kat 10
Bağımsız Bölüm B Blok 29

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Yeni Mahalle, Gazanfer Bilge Caddesi, Adanur Sitesi, B Blok, No: 154/29 Melikgazi/Kayseri

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz, Kayseri ili, Melikgazi ilçesi, Yeni Mahalle, Gazanfer Bilge Caddesi, Adanur Sitesi B Blok No:154 adresinde yer alan, 10. kat 29 nolu dairedir. Taşınmaza ulaşmak için Kayseri merkezden Sivas Bulvarı üzerinden ilerlenip, sağa Aşık Veysel Bulvarına ve devamından sola ana taşınmazın bulunduğu Gazanfer Bilge Caddesine ulaşılır. Ana taşınmaz bu cadde üzerinde sağ tarafta yer almaktadır. Bölgede, genellikle az katlı çok yıllık ve müstakil yapılar bulunmakta olup, son yıllarda yap sat tarzı yeni binalar çoğunluk göstermektedir. Yakın çevresinde Tavlusun Caddesi, Mustafa Eraslan Anadolu Lisesi ve Mix Avın bulunmaktadır. Taşınmaza toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür.

Özellikler:  Taşınmaz, 29 no lu gayrimenkul, ana gayrimenkulün 10. Normal katında yer almaktadır. Taşınmaz, 127 m2, yerinde brüt 130 m2 alanlı olup. 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, antre, hol ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Mesken, bina girişine karşıdan bakıldığında sol tarafta yer alan. güney, güney ve doğu cephelidir. Taşınmazın, giriş holünün kat holüne uzatılmasından yaklaşık 3 m2 büyüme tespit edilmiştir. Ortak kullanım alamadan yapılan büyüme dikkate alınmamıştır. Gayrimenkulün salon ve oda zeminleri laminant parke kaplı duvarlar saten boyalıdır. Mutfakta mdf dolaplar ve mermer tezgah bulunmaktadır. Mutfak zeminleri seramik kaplı. duvarları saten boyalıdır. Banyoda, lavabo, klozet ve duşakabin bulunmaktadır. Banyo zeminleri ve duvarları seramik kaplıdır. Gayrimenkulün dış kapısı çelik, iç kapılar ahşap panel tip, Pencereleri pvc doğramadır. Gayrimenkulde ısınma merkezi sistem ile sağlanmaktadır.
Taşınmazın bulunduğu B Blok ayrık nizamda, betonarme yapı cinsinde inşa edilmiş, bodrum + zemin + 10 normal kattan oluşan bina bulunmaktadır. Binanın bodrum katında; sığınak,kazan dairesi, su deposu, jeneratör, zemin katında bina girişi toplantı salonu, bina yönetim odası, kapıcı dairesi, 1 adet dükkan, diğer tüm normal katlarının her birinde 3 er adet meskenden 31 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın girişi binanın kuzey cephesi zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Binanın girişi mermer kaplı, bina kat holleri mermer kaplı, duvarları plastik boyalıdır. Binanın dış cephesi normal dış cephe boyadır. Binada 2 adet asansör ve bina çevresinde açık otopark alanı yer almaktadır. 

Not: 10.02.2017 tarihli yapı kullanma izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.