1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kayseri Melikgazi Osman Kavuncu Mahallesi'nde 3+1 100 m2 İskanlı Daire

Bankadan 3 + 1 100m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16752
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 100m2
Ada 1099
Parsel 318
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 26
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 12/05/1994
Ruhsat Tarihi 15/10/1987
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm A-8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Osman Kavuncu Mah. Albayraklı Sok., No:1 A Blok K:2 Daire 8 Melikgazi/Kayseri

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz A Giriş 2. Katta yer alan 8 bağımsız bölüm numaralı dairedir. Kullanın Tertibi; taşınmaz onaylı mimari projesine göre A giriş bina giriş cephesine göre sağ arka yönde 2. normal katta konumludur. Mülkün alanı yaklaşık brüt 100 m2 olmak üzere cephesi doğudur. Konu projesine göre 3 oda + salon +antre + mutfak +hol+wc+banyo +1 balkon birimlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul TKGM sisteminden incelenen onaylı kat irtifak projesine göre bodrum+ zemin + asma kat + 5 normal kat olmak üzere toplam 7 kattan oluşmaktadır ve betonarme olarak inşa edilmiş binadır. Yapının A ve B olmak üzere birbirinden bağımsız iki adet girişi bulunmaktadır. A giriş parselin kuzeyinde, B giriş ise güney tarafındaki bloktur. Komu taşınmaz A giriş içerisinde yer almaktadır. Bina girişleri demir doğrama kapılı olup, ban cephedendir. Bina dış cephesi, dış cephe boyalı, çansı kiremit kaplamadır. İncelenen onaylı projesine göre A giriş yapının bodrum katında 7 adet depo ve otopark alam, zemin katında bina girişi, 21,22,23,24,25,26,27,28 numaralı dükkanlar, asma katında 21 numaralı dükkana ait asma kat alam, normal katlarında ise her katta 4 adet dairesi olmak üzere A Blok yapıda toplamda 28 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. 

Ulaşım: Gayrimenkul, Kayseri ili, Melikgazi ilçesi, Osman Kavuncu Mahallesi sınrlan içinde bulunmaktadır. Osman Kavuncu Mahallesi doğuda Aydınlıkevler Mahallesi, banda Keykubat Mahallesi, kuzeyde Sanayi Mahallesi ve güneyde ise Esentepe Mahallesi ile çevrilidir. Genellikle 3-5 katlı ve 15-20 yıllık yapılardan oluşmaktadır. Yer yer 8-12 katlı yeni ve günümüz mimarisine uygun modern binalar da göze çarpmaktadır. Bölgede genellikle sosyal donan alanları yeterli seviyede olup, gayrimenkulün yakın çevresinde Ahmet Kirazgiller İlköğretim Okulu, Mescidi Aksa Camii, Yeni Sanayi Bölgesi ve Kayseri Kadir Has Stadyumu bulunmaktadır. Genellikle orta gelir grubuna hitap eden bölge, gelişmesini tamamlamış, altyapı sorunları bulunmayan, konur ağırlıklı, planlı bir bölgedir. Gayrimenkul ayrıca Valilik binasının bulunduğu il merkezine yaklaşık 2 km. mesafede bulunmaktadır. 

Not: 15/10/1987 tarihli yapı ruhsatı ve 15/05/1997 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.