COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kayseri Melikgazi Mimarsinan Şirintepe Mahallesinde 2+1 103 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 103m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12320
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 103m2
Ada 157
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 14
Kat Sayısı 8
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm 24

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

MİMARSİNAN ŞİRİNTEPE MAHALLESİ GAFFAR OKKAN BULVARI NO:23 ÇITILAPARTMANI KAT NO:6 DAİRE NO:24 MELİKGAZİ / KAYSERİ

Açıklama

Ulaşım: Taşınmazın bulunduğu bina şehir merkezinin doğusunda konumlu olup şehir merkezine yaklaşık olarak 10 kilometre mesafededir. Bina Gaffar Okkan Bulvarı üzerinde bulunmaktadır. Gaffar Okkan Bulvarı Kayseri Mimarsinan OSB bölgesine ulaşım için kullanılan önemli bulvarlardandır. Bölgedeki cadde cepheli binaların zemin katları dükkan ve normal katları genellikle mesken kullanılmaktadır. Aynı bölgede Mimarsinan Mahallesi Mim Sin Camii, Fatih Karcı Mesleki ve Şirintepe Semt Pazarı bulunmaktadır. Bölgeye olan ulaşım gerek özel araçlarla ve gerekse toplu taşım araçları ile sağlanabilmektedir. Bölgede alt yapı çalışmaları tamamlanmıştır.
Özellikler: Taşınmaz Kat İrtifakına esas Mimari Projesine göre 6. Kat 24 Bağımsız Bölüm No'lu mesken 103 m2 brüt kullanım alanına sahiptir. İç mekan özellikleri tespit edilememiştir. 
Taşınmaz yasal projesine göre 2+1 2 oda,salon,mutfak,banyo,wc,balkon olarak projelendirilmiştir.
Gayrimenkulün bulunduğu bina yaklaşık 20 yıllıktır. Bina B.A.K. tarzda bodrum, zemin, 8 normal 
kat olarak inşa edilmiştir. Binanın çatısı ahşap oturtma üzeri kiremit kaplamadır. Binanın dış cephesi dış cephe boyasıdır. Bina giriş kapısı demir doğramalı camlı kapıdır. Bina girişi, merdiven sahanlıkları ve basamakları doğal mermer kaplamadır. Bina girişi ve merdiven dairesi duvarları plastik boyalıdır. Merdiven korkulukları demir profil üzeri ahşap küpeşte olarak yapılmıştır. Binada doğal gaz tesisatı bulunmaktadır.
Not: 14/02/2005 tarihli yapı kullanma izin belgesi vardır.