Kastamonu Tosya Bahçelievler'de 387 m2 5+3 Natamam Tripleks

Bankadan • 5 + 1 • 387m2

Özellikler

Tapu no 5449
Pafta 0
Ada 1680
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 1
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Bahçelievler mah., Osmanlı Cad., No:96-1/2, Bahçekent Evleri, Tosya/KASTAMONU

Açıklama

Ulaşım: Konu taşınmaza ulaşım için Kastamonu şehir merkezinden Tosya İlçesi istikameti yönünde gidilir. Tosya ilçesine gelindiği zaman İstanbul Samsun yolu üzerinden 1,3 km kadar batı yönde devam edilir. Daha sonra sağa dönüş yapılır ve Osmanlı Caddesi üzerinden kuzey yönde 340 m kadar devam edildiği zaman konu taşınmazların bulunduğu site solda konumlu bulunmaktadır. Konu taşınmazın yakın çevresinde Tosya Belediyesi, Tosya Tapu Müdürlüğü,Tosya Meslek Yüksek Okulu, Tosya Devlet Hastanesi gibi kamu kurum ve kuruluşları yer almaktadır. 


Özellikler:  Yapılan konu taşınmaz onaylı mimari projesine ve mevcut durumuna göre bodrum katında çamaşırhane ve garaj hacimleri bulunmakta olup 70 m2 alana sahiptir. Taşınmazın zemin katında onaylı mimari projesine ve mevcut durumuna göre 1 salon, 1 oda, 1 mutfak, 2 balkon, 1 wc lavabo, hol ve antre hacimlerinden oluşmakta olup 24 m2 teras alanı dahil 132 m2 alana sahiptir. 1. normal katı onaylı mimari projesine ve mevcut durumuna göre 1 salon, 2 oda, 2 balkon, 1 banyo, hol ve antre hacimlerinden oluşmakta olup 80 m2 alana sahiptir. 2. normal katı onaylı mimari projesine göre 1 oda, duş ve hol hacimlerinden oluşmakta olup brüt 35 m2 alana sahiptir. Çatı katı alanı mevcut durumda çatı olarak kullanılmakta olup 105 m2 olarak hesaplanmış, yaklaşık 70 m2 alan kadar büyüme tespit edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre 317 m2; mevcut durumda 387 m2 alana sahiptir. Taşınmaza giriş ve iç mekan kapıları mevcut durumda takılı durumda değildir. Taşınmazın tüm katlarının zeminleri şap halde olup duvarları sıvalı durumdadır. Taşınmazın pencerelerinde pvc malzeme tercih edilmiştir. Taşınmaz natamam seviyede olup %75 olarak hesaplanmıştır.

Taşınmazın onaylı mimari projesindeki vaziyet plannda bina girişi gösterilmemiş olup konu taşınmazın site içerisindeki konumu baz alınarak tespit yapılmış olup giriş zemin kattan güney cepheden yapılmaktadır. Taşınmaza giriş mevcut durumda takılı durumda değildir. Taşınmaz tek renkte dış cephe boyası ile boyalı durumdadır

Not: NO:42­ Tarihi:11/06/2009 ­ Açıklama : Tosya Belediyesindeki dosyasında 11.06.2009 tarih 42 numaralı isim değişikliği için verilmiş Bahçekent Evleri için düzenlenmiş yapı kullanma izin belgesi (iskan) olduğu görülmüştür.