1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kastamonu Tosya Bahçelievler Mahallesi'nde İskanlı 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 126m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15366
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 126m2
Ada 1432
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 27
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 04/05/1999
Ruhsat Tarihi 03/08/1993
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 29

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bahçelievler Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. Çankaya Apt. No:51/29 TOSYA /KASTAMONU

Açıklama

Özellik: 29 bb numaralı mesken 4. normal katta ve bodrum kattan sağlanan bina girişine göre sol ön cephede konumludur. Taşınmazın mimari projesine göre 3 oda, salon , mutfak, banyo, wc, hol ve 2 adet balkon hacimlerinden brüt 126 m2 alandan oluşmaktadırlar. Taşınmazın pencereleri pvc doğramadır.

Mimari projesine göre bina girişi bodrum kattan ve doğu cepheden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri akrilik boya olup, dış kapısı demir doğramadır. Taşınmazın konumlu olduğu ana gayrimenkulün bakıma ihtiyacı vardır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Ulaşım: Taşınmaz Bahçelievler Mah.(Tapuda Cumhuriyet Mah.) Hoca Ahmet Yesevi Cad. Çankaya Apt. No:51/29 Tosya / KASTAMONU posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmaz tarif olarak e-80 karayolunun paralelinde bulunan Ahmet Yesevi Caddesi üzerinde ilerlerken soldaki binada konumlanmış durumdadırlar. Bölge genelinde ticari ve insan sirkülasyonu orta yoğunlukta olan bir bölgedir. Taşınmazın yer aldığı bölgede genellikle 4-5 katlı konut amaçlı kullanılan yapılardan oluşmaktadır. Taşınmaza ulaşım özel araç ve yakın çevreden geçen toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. Ticari ve günlük ihtiyaçlar yakın çevrede yer alan işletmelerden sağlanmaktadır. Taşınmaza yakın mesafede taşınmaza benzer nitelikte meskenler,Tosya Fen Lisesi , Kastamonu Üniversitesi Meslek Yüksek okulu yer almaktadır. Doluluk oranı yaklaşık %60'dir. Bölgede konumlu bulunan ana yapılar çoğunlukla 1-30 yaş aralığında olup yapılaşma hızının orta düzeyde olduğu bir bölgedir. Bölgede ticari faaliyetler çoğunlukla bölgenin önemli ulaşım arterleri olan 100. yıl Caddesi üzerinde görülmektedir.

Not: 03/08/1993 yeni yapı ruhsatı, 04/05/1999 tarihli ek yapı ruhsatı ve 27/08/2001 tarihli yapı kullanım izni bulunmaktadır. Tapuda Cumhuriyet Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.