0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kastamonu Merkez Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'nde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 102m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15370
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
102m2
Ada:
1825
Parsel:
9
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
5
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Ruhsat Tarihi:
04/06/2015
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
14

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, M. Akif Ersoy 2. Sokak, Yeşiltepe C Blok Apartmanı No:6, Kat:3 Daire: 14 Merkez / KASTAMONU

Açıklama

Özellik: 14 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz onaylı mimari projesine göre bina girişine göre sol arka cephede ( Mehmet Akif Ersoy 2. sokak üzerinden binaya bakıldığında) usu taşınmaz; bodrum katından sağlanan bina girişine göre 3. normal katta sol arka cephede yer almakta olup, katta, 2 adet oda, salon, mutfak, antre, banyo, ebeveyn banyosu, wc ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup; yaklaşık yasal brüt 102 m² kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın ısıtma sistemi, doğalgaz kombidir. Bina girişi onaylı mimari projesinde ve mahallinde bodrum kattan kuzey cepheden sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu binanın dış mantolama üzeri cephesi akrilik boyalı olup, koridor zemin döşemeleri ve merdiven zemin döşemeleri mermer ile kaplıdır. Bina giriş kapısı alüminyum doğramadır.

Gayrimenkulün yakın çevresinde Yunus Emre Camii, Hacıbey İlköğretim Okulu, Şok ve Bim market bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım Şehit Bülent Gider Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Taşınmaz Mehmet Akif Ersoy 2. Sokak üzerinde konumlanmış olup, taşınmaz yakın çevresinde bulunan Şehit Bülent Gider Caddesi üzerinden ulaşım sağlanmaktadır. Bölgedeki yapılaşma oranı %65 - 70 seviyesindedir.

Not: 04/06/2015 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.