0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kastamonu Araç Yeni Mahallesi'nde Geniş Vitrin Cepheli İskanlı 421 m2 Dükkan

Bankadan 421m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14828
Metre Kare:
421m2
Ada:
136
Parsel:
12
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
9
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
05/03/2014
Ruhsat Tarihi:
24/06/2012
Bağımsız Bölüm:
29
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

YENİ Mah. CUMHURİYET Cad. ARAÇ KÜLTÜR VE IŞ MERKEZI Apt. No: 26 C / MERKEZMERKEZ / ARAÇ / KASTAMONU

Uzman Görüşü

Araç Belediyesi, Askeriye, Sağlık Meslek Lisesi, General Şükrü Kanatlı Ortaokulu gibi resmi kurumlar ile cami, otogar gibi sosyal alanlarla iç içe çok merkezi konumda, Yapı Kullanma İzin Belgeli geniş vitrin cepheli 420 m2 lüks dükkan; merkezi konumda olması, ısınma sisteminin bulunması, ilçe merkezinde konumlu olması, ulaşım kolaylığı, araç ve yaya sirkülasyonunun yoğun olan cadde üzerinde olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 29 bağımsız bölüm nolu taşınmaz bina girişine göre arka tarafta yer almaktadır. Taşınmaz, güney yönüne cepheli olup yol kot altında kalmaktadır. Taşınmaz brüt 421 m kapalı alanlıdır. 

Taşınmazın bulunduğu bina 961,61 m2 alanlı parsel üzerine tek blok halinde 3/B yapı sınıfında, bodrum + zemin + 3 normal katlı + çatı kat olarak inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında sığınak, 2829 nolu işyerleri, zemin katta 12… 1314 nolu iş yerleri, 1.normal katta 1516… 2324 nolu iş yerleri, 2.normal katta 2526 nolu iş yerleri, 3.normal katta 27 nolu iş yeri, çatı katta 30 nolu iş yeri bulunmaktadır. Asansörlü  binanın girişi zemin kattan alüminyum doğrama kapıdan sağlanmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri boyalıdır. Bina içerisinde merdivenler, kat holü ve sahanlıklar mermer plak kaplı, duvarlar boyalıdır. Merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Binada iki adet asansör bulunmakta olup ısınma katı yakıtlı merkezi kalorifer sistem ile sağlanmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza Ulaşım, Hükümet Konağı'ndan güneybatı yönünde Kastamonu Karabük Karayolu üzerinde ilerlerken sağa 52.Sokak’a dönülür ve kuzey yönünde ilerlenir. Bu sokak üzerinde ilerlerken Cumhuriyet Caddesi ile kesiştiği noktada sağ kolda konumlu bulunan 136 ada 12 parsel üzerinde konumlu bulunan bina taşınmazın bulunduğu binadır.

Not: 24/06/2012 tarihli ve 471 sayılı Yapı Ruhsatı ve 05/03/2014 tarihli ve 471 sayılı Yapı Kullanma İzin Belgesi mevcuttur. Taşınmazın Tapu vasfı İŞYERİ'dir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.