COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kartal Petroliş Mahallesi Gonca Sitesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 95m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14201
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 95m2
Ada 11032
Parsel 26
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 14
Ruhsat Tarihi 12/05/2014
Bulunduğu Kat 11
Bağımsız Bölüm 24

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstanbul İli, Kartal İlçesi, Petroliş Mahallesi, Petroliş Caddesi üzerindeki 12 no.lu Gonca Sitesi 24 nolu bağısmız bölüm

Açıklama

Özellikler: 24 no.lu taşınmaz, mahallinde ve onaylı kat irtifakı projesine göre binanın 11. normal katında, bina girişine göre sağ cephede konumlu 24 no.lu dairedir. Taşınmaz mimari projesine göre salon, 2 oda, mutfak, banyo, duş, balkon ve antre hacimlerinden oluşmakta olup, toplam projesine göre brüt 92 m2 kullanım, mevcutta 95 m2 alanlıdır. Dairede zemin salon ve odalarda laminat parke, antre ve ıslak hacimlerde seramiktir. Duvarlar duş ve banyoda tavana kadar, mutfakta ise tezgahın bulunduğu tarafta seramik, diğer hacimlerde saten boyalıdır. Mutfak dolapları lake, tezgahı mermerittir. Banyo ve duş bölümünde vitrifiye elemanları tamdır. Pencereler PVC, iç kapılar ahşap, dış kapı ise çelik kapıdır.

konu bağımsız bölümün bulunduğu bina; 1.389,01 m2 alanlı arsası üzerinde, Ayrık nizam, betonarme karkas sistem tarzında inşa edilmiştir. 2B + 1B + Z + 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 Normal Kat + Çatı Katı olarak projelendirilen ana yapıda; Projesine göre binanın 2. bodrum katında kapalı otopark, 1. bodrum katında kapıcı dairesi ve bina ortak alanları, zemin ve 14 normal katında 2 şer adet daire olmak üzere binada toplam 30 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. 14. normal kattaki daireler çatı piyeslidir. Toplamda 30 adet bağımsız bölümün bulunduğu ana yapıya giriş Petroliş Caddesi cephesinden zemin kattan alüminyum doğrama aynalı çelik kapı ile sağlanmaktadır. Apartman içinde merdivenler ve sahanlıklar mermer kaplı olup, diğer duvarlar yağlı boyalıdır. Merdiven korkulukları alüminyum profildir. Binanın dış cephesi akrilik esaslı boya ile boyanmış olup, binada 2 adet asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Konu taşınmaz İstanbul İli, Kartal İlçesi, Petroliş Mahallesi, Petroliş Caddesi üzerindeki 12 no.lu Gonca Apartmanında yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için, bölgenin ana arterlerinden olan Kızılay Bulvarı ile bağlantılı Petroliş Caddesi kullanılır. Projesine göre brüt 92 m2 yasal kullanım alanı, mevcutta 95 m2 kullanım alanlıdır. 3 m2 lik yangın geçiş holü taşınmaza bünyesinde balkon olarak kullanılmaktadır. Taşınmazın balkon bölümü ise oda kullanımına dönüştürülmüştür.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.