COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kahramanmaraş Merkez Fatmalı Mahallesi'nde 7445 m2 Bağ

Bankadan 7445m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17234
Metre Kare 7445m2
Ada 160
Parsel 105
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fatmalı Mah.Fatih Cad. Kızılbağlar Mevki 160 ada 105 nolu parsel Onikişubat/Kahramanmaraş

Açıklama

Özellikler: 160 ada 105 nolu parselde yer alan taşınmaz 7445,6 m2 alanlı olup bağ vasıflıdır. Parsel üzerinde herhangi bir yapı olmadığı görülmüştür. Onikişubat Belediyesi İmar Müd ve Kahramanmaraş Kadastro Müd yapılan İncelemelerde taşınmaza alt herhangi bir yapı ruhsatı, yapı kullanma izin belgesi ve mimari projesi bulunmamaktadır. Taşınmaz geometrik olarak tanımsız bir şekle, topografk olarak eğimli bir zemine sahiptir. Kadastro Müd edinilen pafta örneğine göre taşınmazın konum tespiti yapılmıştır. Taşınmazın Kadastro Müd yapılan incelemesinde kadastral yola cephesi bulunmamakta olup, tüm cephelerden komşu parsellere cephelidir. Parsel üzerinde hali hazırda zeytin ağaçları bulunmaktadır. Parselin kendi imkanları ile sulama imkanı yoktur. Yakın çevresinde benzer tarla ve bağ vasıflı taşınmazlar yer almaktadır. 

Ulaşım: Fatmalı Mah.Fatih Cad. Kızılbağlar Mevki 160 ada 105 nolu parsel Onikişubat/Kahramanmaraş adresindedir. Köy merkezine 1,8 km ve Kahramanmaraş Kayseri yoluna 10,3 km mesafededir. Taşınmaza ulaşım özel araçlar ile sağlanabilmektedir. Taşınmaza ulaşmak için Kahramanmaraş il merkezinden Türkoglu ilçesine doğru devam edilir. Aksu köprüsünden sağa dönülür. Bu yol üzerinde de 19 km ilerlenir ve taşınmazın bulunduğu Fatmalı Mahallesine ulaşılır. Konu taşınmaz bu mahalle sınırları içerisinde mahalle merkezinin 1 km kadar güneybatısında Kızılbaglar Mevkiinde konumludur. Taşınmaza ulaşım Fatmalı Mahallesine kadar asfalt, sonrasında ise stabilize yoldan sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Fatmalı Mahallesi ve benzer niteliklerde bir çok tara vasıflı taşınmaz yer almaktadır.

Not: 1/1.000 ölçekli uygulama imar planı kapsamı dışında yer almaktadır. Taşınmaz 1/100.000 ölçekil Çevre Düzeni Planı kapsamında ise Tarım alanı lejantında yer almaktadır. Ayrıca taşınmazın ada parsel bazında yerinin doğruluğunun tespiti Kahramanmaraş Kadastro Müd kadastro paftası üzerinden ve TKGM parsel sorgu sisteminden yapılmıştır. Taşınmaz plansız alanlar yönetmeliğine tabidir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.