COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kahramanmaraş Elbistan Battalgazi'de 3+1 140m2 Daire

Bankadan 3 + 1 140m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 5369
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 140m2
Ada 1211
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Battalgazi Mah., Şüheda Sok., Gazioğulları Apt., Zemin Kat, No:1, Elbistan/KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Elbistan Battalgazi'de 3+1 140m2 Daire

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım Paşalık Caddesi üzerinde batı istikametine doğru yol alınırken kuzeye Şüheda Sokağa dönülerek yaklaşık 75­100 m ilerledikten sonra yolun sağ tarafında konumlu konu taşınmazın içinde bulunduğu binaya ulaşılır. Konu taşınmaza ulaşım Paşalık ve Tepebaşı caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır.

Özellikler:
 Bağımsız bölüm onaylı projesinde ve mahallinde bina girişine göre sol tarafta zemin katta konumludur. Taşınmaz projesinde ve 
mahallinde yaklaşık brüt 140 m2 alanlı olup salon, 3 oda, mutfak, banyo, duş, lavabo, antre,hol ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.Zeminler antre, hol, salon ve odalarda parke, geriye kalan hacimlerde seramik kaplamalıdır. Duvarlar ıslak hacimlerde fayans kaplamalı, geriye kalan hacimlerde plastik boyalıdır. Pencereler pvc doğramalıdır. Dış kapı çelik kapıdır. Mesken içerisinde kapılar camlı ahşaptır.

Bina bodrum+ zemin+ 4 normal kat olmak üzere toplam 6 kattan oluşmaktadır. Onaylı Kat İrtifak projesine göre ana taşınmazın bodrum katında sığınak ve kazan dairesi, zemin katında; bina girişi,1 ve 2 numaralı meskenler,1. Normal katında;3 ve 4 numaralı meskenler,2. Normal katında 5 ve 6 numaralı meskenler,3. Normal katında;7 ve 8 numaralı meskenler,4.normal katında;9 ve 10 numaralı meskenler olmak üzere binada toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi onaylı projesine göre ve mahallinde zemin kat seviyesinden ve Kuzeydoğu cepheden sağlanmaktadır. Bina giriş zemini, merdiven basamakları ve kat holleri zemini granit, duvarları plastik boyalıdır. Binanın dış kapısı demir doğramalı camlıdır. Binanın dış cephesi dış cephe boyalıdır. Binada asansör ve kalorifer tesisatı bulunmaktadır.