COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kahramanmaraş Afşin Kale Mahallesi'nde İskanlı 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 227m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14893
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 227m2
Ada 853
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 7
İskan Tarihi 30/04/2013
Ruhsat Tarihi 16/01/2009
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 24

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kale Mahallesi, Afşinbey Mahallesi, No: 51/20 Afşin/Kahramanmaraş

Açıklama

 Afşinbey Caddesine cepheli binada, orta ve yüksek gelir grubunun yaşamayı tercih ettiği nezih muhitte, sağlık ocağı, marketler, okul, toplu taşıma araçları yürüme mesafesinde, asansörlü ve doğalgazlı, 4 oda salon 227.00 m2, SON KAT KÖŞE DAİRE

Özellikler: 24 bağımsız bölüm numaralı mesken nitelikli taşınmaz ana binanın 5. normal (son) katında, bina girişine göre sağ arka tarafta asansör çıkış yönüne göre sağ tarafta, sol kol üzerinde konumludur. Onaylı mimari projesinde salon, 4 oda, mutfak, antre­hol, wc­lavabo, kiler, 1 banyo ve 3 balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 227 m2 alanlıdır. 

Onaylı mimari projesinde ve yerinde bina girişi borum kattan ve batı cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi su bazlı boya ile boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğramadır. Merdiven basamakları ve sahanlık hali hazırda betondur. Bina içerisinde 1 adet asansör bulunmaktadır. 

 Ulaşım: Kahramanmaraş İli, Afşin İlçesi, Kale Mahallesi, Afşinbey Caddesi, Fatih Sultan Mehmet Apartmanı, Kat : 5, No : 43 / 20 posta adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım kolaydır. Ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlarla sağlanabilmektedir. Konu taşınmaza ulaşmak için Eshabı Kehf Bulvarını takiben Afşin Bey Caddesi üzerinde ilerlenir. Konu taşınmaz bu cadde üzerinde Ongun Sokağı geçtikten sonra yaklaşık 100 metre ileride solda konumludur. Bölge orta ve üst gelir gurubu ailelerin tercih ettiği gelişmiş olan bir yerdir. Konu taşınmaz ilçe merkezinde konumlu olup, çevresi konut altı ticari fonksiyonlu gelişmekte olan bir bölgedir. Bölgenin yapılaşma karakteristiğini 5­7 katlı apartman tarzı yapılar oluşturmaktadır. Taşınmazın çevresinde Afşin Merkez Fatih İlk Okulu, Afşin Adalet Sarayı ve 7­8 katlı yapılar yer almaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) alt yapısı tamamlanmıştır.

Not: 16/01/2009 tarihli yeni yapı ruhsatı ve 30/04/2013 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.