COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İzmir Torbalı Torbalı Mahallesinde 151 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 151m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13118
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 151m2
Ada 689
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm G 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

İzmir İli, Torbalı İlçesi, Torbalı Mahallesi, 5081.Sokak, Gökdağ Sitesi, No:3/6, G Blok, 4.Kat, Bağımsız Bölüm No:8

İzmir Torbalı Torbalı Mahallesinde 151 m2 3+1 Daire

Açıklama

Özellikler: Parselin güneydoğu köşesinde yer alan G blokta, binanın 4. katında, bina giriş kapısına göre sağ cephede, bu kata merdivenlerden çıkıldığında sağ tarafta yer alan 8 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Taşınmaz, Torbalı Tapu Müdürlüğü`nde incelenen onaylı mimari projesine göre yaklaşık 151,00 m2 yapı inşaat alanlı olup; 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, soyunma odası, duş, hol ve 2 balkondan oluşmaktadır. Taşınmazın iç mekanının tamamlanıp tamamlanmadığı belirlenememiş, ön cephedeki pencere doğramalarından birinin takılı olmadığı görülmüştür. Dairenin dış kapısının çelik olduğu tespit edilmiştir.
Ana taşınmaz 689 ada, 13 parsel sayılı, 7.840,00 m2 
yüzölçümlü arsa ve üzerine betonarme karkas olarak, ayrık düzende inşa edilmiş, 8 bloktan oluşmaktadır. Değerleme konusu taşınmazın içinde bulunduğu G Blok, Torbalı Tapu Müdürlüğü`nde incelenen onaylı mimari projesine göre; bodrum kat, zemin kat ve 4 normal kat olmak üzere toplam 6 kattan oluşmaktadır. Binanın bodrum katında sığınak, hidrofor ve su deposu odası, zemin katında 2 dükkan ve bina girişi, normal katların her birinde 2`şer daire olmak üzere toplam 10 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın giriş holü, kat ve merdiven sahanlıklarında zeminler mermer kaplı, merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Apartmanın dış cephesi boyalı, giriş kapısı demir doğrama olup, projesine göre asansörü bulunmaktadır. Yerinde asansörün takılmadığı yalnızca asansör boşluğunun bulunduğu belirlenmiştir. Binanın giriş kapısı site içerisinde, kuzey yönde yer almaktadır. Sitede G ve H blokta bir kaç dairede oturum olduğu B, C, D blokların ise kaba inşaat halinde olduğu diğer blokların dış boyasının yapıldığı iç mekanların yapılı olmadığı gözlemlenmiştir.

Ulaşım: 5076 Sokak`tan kuzeybatı yönüne doğru ilerlerken sola ayrılan 5081 Sokak`tan ulaşmak mümkündür. 5081 Sokak üzerinde yaklaşık 100 metre ilerlendiğinde, değerleme konusu taşınmazın içinde bulunduğu ana yapı sağ tarafta gözükmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde Torbalı İzban İstasyonu ve birbirleri ile benzer özelliklere sahip apartmanlar ile boş araziler bulunmaktadır.

Not: 01.03.2013 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.