1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İzmir Torbalı Muratbey Mahallesi'nde 2+1 96 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 96m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16976
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 96m2
Ada 999
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Muratbey Mahallesi, 3663. Sokak, Ata Apartmanı, No:2/9 Torbalı/İzmir

Açıklama

Özellikler: 9 bağımsız bölüm mimari projesine göre bulunduğu binanın 4. normal katında ve zemin kattan sağlanan bina girişine göre sol cephesinden konumludur. Projesi uyarınca brüt 96 m2 alanlı olan taşınmaz antre, salon, mutfak, 2 oda, 1 banyo, duş ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Ana gayrimenkul 999 ada 12 parsel 615,36 m2 alana sahip olup karmaşık bir geometrik şekle sahiptir. Parsel üzerinde yer alan bina zemin+5 normal katlı, ayrık nizam B.A.K yapı tarzında inşa edilmiştir. Binanın zemin katında bina girişi ve 2 adet mesken, diğer herbir katında 2 adet mesken yer almakta olup toplam 12 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Depremden kaynaklı bir hasar bulunmamaktadır. 

Ulaşım: Apti Erel Caddesi üzerinden Haluk Alpsü Caddesi yönünde ilerlerken sol tarafa ayrılan 3657. sokak üzerinden sol tarafa ayrılan 3646. sokak üzerinden sol tarafa ayrılan 3663. sokak üzerinde konumludur. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.