COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İzmir Torbalı Muratbey Mahallesi'nde 2+1 90 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 90m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16761
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 205
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 01/08/2018
Ruhsat Tarihi 17/06/2015
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Muratbey Mah.Seyit Gezici Cad.No:21 D:1 Torbalı/İzmir

Açıklama

Özellikler: 1 numaralı bağımsız bölüm binanın zemin katında konumlu olan kattaki tek meskendir. Projesinde salon 2 oda, mutfak, 2 banyo, tuvalet ve hol hacimlerinden oluşmakta olup, brüt 75 m2 kullanım alanlıdır. Ayrıca yaklaşık 15 m2 alanlı terası bulunmaktadır. Teras alanı +0,90 kotunda olup, balkon şeklinde olduğundan brüt alana dahil edilmiştir.

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul 249 m2 alanlı imar parseli ve üzerinde betonarme tarzda, bitişik nizamda inşa edilmiş zemin ve 3 normal kattan oluşan toplam 4 katlı binadır. Zemin katında ve normal katların her birinde 1'er mesken bulunmakta olup, bina toplam 4 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi zemin kattan olup binanın batı cephesinden sağlanmaktadır. Binada doğalgaz tesisatınım olduğu görülmüştür. Ayrıca projeye göre asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım: Muratbey Cami batı cephesinde bulunan Seyit Gezici Caddesi üzerinde güney yönünde yaklaşık 370 m ilerledikten sonra konu taşınmaz solda konumlu olan 21 kapı numaralı binada bulunmaktadır. Taşınmaz bölgenin ana arteri olan Apti Erel Caddesi'ne yakın bir konumdadır ve bu cadde üzerinden toplu ulaşım araçları geçmektedir. Çevre yapılaşması daha çok konut kullanımı, 45 katlı binalar şeklindedir. Konut talebinin fazla olduğu bir mevkidedir. Bölge orta düzey gelir grubunun ikamet ettiği yerleşim yeridir ve doluluk oranı yüksektir. Konut fonksiyonlu olarak planlanan bölge, çok sayıda yapılan 4-5 katlı apartman tarzı bina inşaatları ile gelişimini sürdürmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde aralıklarla inşa edilmiş 4-5 katlı apartman tarzı binalar, villalar ve villa siteleri ile ağırlıklı olarak boş veya ekili durumda tarlalar bulunmaktadır. Genellikle orta gelir grubuna mensup kişilerce tercih edilen bölgede altyapı olanakları tamdır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Taşınmaz, şehir merkezinin batısında konumlanmaktadır.

Not: 17/06/2015 tarihli yapı ruhsatı ve 01/08/2018 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.