1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İzmir Torbalı Ertuğrul Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 125m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17962
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 125m2
Ada 514
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 30
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ertuğrul Mahallesi İlker Doğan Caddesi No: 26 Daire:8 Torbalı/İzmir

Açıklama

Özellikler: 8 bağımsız bölüm numaralı mesken, zemin kattan sağlanan bina girişine göre, 4. normal katta arka cephede yer almakta olup, kuzey. güney ve batı yönlere cephelidir. Mimari projesine ve yerinde yapılan ölçümlere göre brüt 125 m2 kullanım alanlı taşınmaz, antre, misafir odası, mutfak, oturma odası, banyo, ebeveyn odası, çocuk odası ve 3 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz planlama olarak, yasal kullanım alanı sabit kalmak kaydıyla projesine kısmen aykırı  olduğu tespit edilmiştir. Yapılan değişiklik kullanım alanını etkilememekte olup, geri dönüşümü basit tadilatlarla mümkündür. Taşınmazın yaşam hacimlerinde zeminler kısmen laminant parke kaplama ile kısmen seramik şeklindedir. Duvarları plastik boyalı, tavanları ise tavan boyası şeklindedir. Islak hacimlerinde zeminler seramik kaplama, duvarları fayans kaplıdır. Mutfak bölümünde ahşap eski mutfak dolabı olup mutfak tezgahı mermerdir. Banyo bölümlerinde, klozet, lavabo, duşakabin mevcuttur. Daire giriş kapısı çelik, iç kapılar ahşap, pencere ısı camlı pvc doğramadır. Isınma doğalgaz ile sağlanmaktadır.

Meskenin bulunduğu bina inşaatı 645 m² yüzölçümlü düz bir topografik yapıya sahip arsa üzerine ayrık nizam halinde inşa edilmiştir. Ekspertize konu taşınmazın bulunduğu bina zemin + 4 normal kattan + teras katından oluşmaktadır. Binanın zemin katında, 3 adet dükkan, 1 adet mesken ve bina girişi, 1. normal kat ile teras kat aralığında her katta 2'şer adet mesken yer almakta olup, yapıda toplam 14 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Yapı girişi zemin kattan ve liker Doğan Caddesi üzerinde, ana taşınmazın doğu yönünden sağlanmaktadır. Yapı giriş holü döşemesi, kat holleri döşemeleri, merdiven basamakları mozaik dökme beton, ile tüm bu hacímleri duvarları plastik boyalıdır. Yapının tüm cepheleri sıva üzeri akrilik esaslı boyalıdır. 

Ulaşım:  İzmir Ili, Torbalı İlçesi, Ertuğrul Mahallesi, İlker Doğan Caddesi, No: 26, Daire: 8 posta adreslidir. Gayrimenkulün bulunduğu binaya ulaşım için: Tepeköy İzban İstasyonu önünde bulunan Hükümet Caddesi üzerinden kuzey yönünde ~1,30 km ilerledikten sonra sağ kolda bulunan Ilker Doğan Caddesine sapılır. Taşınmaz söz konusu sokak üzerinde -270 m ileride sol tarafta bulunan 26 kapı no.lu bina üzerinde konumludur. Bölgede yapılaşma genel olarak zemin katlar ticaret, üst katlar konut fonksiyonlu olarak gelişmiş olup, ayrık nizamlı 4-5 katlı yapılar şeklindedir. Sosyal donatı alanları yeterli seviyededir. Günlük ihtiyaçlar mahalle merkezinde bulunan küçük ve orta ölçekli işletmelerden karşılanabilmektedir. Ulaşım toplu taşıma araçları ile kolaylıkla sağlanmaktadır.

Not: Taşınmazın bakıma ihtiyacı vardır. Taşınmaz planlama olarak, yasal kullanım alanı sabit kalmak kaydıyla projesine kısmen aykırı  olduğu tespit edilmiştir. Yapılan değişiklik kullanım alanını etkilememekte olup, geri dönüşümü basit tadilatlarla mümkündür. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.