1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İzmir Menderes Kasımpaşa Mahallesi'nde 32 m2 Dükkan

Bankadan 32m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16985
Metre Kare 32m2
Ada 416
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 21
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm B-2
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kasımpaşa Mahallesi 233 Sokak No:14/A Menderes/İzmir

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz B Blok'un zemin katında, B Blok girişine karşıdan bakıldığında girişin sağ ön tarafında yer alan, doğu cepheli, 2. bağımsız bölüm numaralı dükkandır. Kat irtifak projesine göre brüt 32 m2 kullanım alanına sahip olan taşınmaz, 1 dükkan alanlarından oluşmaktadır. Taşınmazın girişinde demir doğrama kapısı mevcut olup, tüm zemini şap betonu kaplı, duvarları plastik boyalıdır. Taşınmazın aydınlatması tavandaki ampul ile sağlanmaktadır. Taşınmazda ısıtma sistemi bulunmamaktadır. Taşınmaz binanın arka cephesinde konumlu olup sokağa cephesi bulunmamaktadır. Taşınmazın bina arka bahçesine yaklaşık 7 metre cephesi bulunmaktadır. 

Taşınmaz Çözüm Sitesi içerisinde yer almaktadır. site 416 ada 4 ve 5 parsellerin birleşimi ile oluşmuştur. Taşınmazın bulunduğu bina; 1000 m2 yüzölçümüne sahip 416 ada 5 parsel üzerinde betonarme karkas yapı tarzında 3/B yapı sınıfında inşa edilmiştir. Bina 2 bloktan (A ve B Bloklar) oluşmaktadır. Taşınmazın yer aldığı B Blok, binanın doğu cephesinde, A blok girişi ise; zemin kat seviyesinden ve batı cephesinden sağlanmaktadır. B blok zemin+4 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Bloğun dış cepheleri normal dış cephe boyası giriş, koridor ve merdiven zeminleri seramik kaplıdır. Blokta asansör bulunmaktadır. Blok orta bakımlıdır. B blok'un zemin katında 1 adet dükkan, 2 adet mesken ve blok girişi, diğer tüm normal katlarında 2'şer adet mesken mevcut olmak üzere blok toplamda 11 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaz Kasımpaşa Mahallesi 233 Sokak No:14/A Menderes/İzmir adresinde konumludur. Taşınmaz İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 100 m. Menderes Belediyesi'ne 1 km mesafededir. Bölgede altyapı ve ulaşım sorunsuzdur. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.