COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İzmir Konak İsmet Kaptan Mahallesinde 86 m2 Büro

Bankadan 86m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11752
Metre Kare 86m2
Ada 1029
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 34
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 7
Bağımsız Bölüm 13
Bulunduğu Kat 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

İsmet Kaptan Mah.Gazi Bulvarı No:71/601 Konak/İzmir

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Konak Belediyesi'nin üzerinde bulunduğu 9 Eylül Meydanı'ndan Gazi Bulvarı üzerinde yaklaşık 350 metre ilerlendikten sonra yolun sağında bulunan 71 kapı numaralı iş hanı incelemeye konu taşınmazın bulunduğu binadır. Bölge yapılaşmaları iş merkezlerinden oluşmaktadır. Ticari faaliyet yoğunluğu oldukça yüksektir. Bölgede alt yapı sorunları olmayıp, kamu hizmetlerinden istifade tamdır. Bölgeden şehrin her yerine ulaşım Gazi Bulvarı üzerinden kolaylıkla sağlamaktadır. Taşınmaz, Konak İlçe Nüfus Müdürlüğü'ne yürüme mesafesinde ve Konak Belediyesi'ne yaklaşık 350 metre mesafededir. 
Özellikler:Büro 6. katta projesine göre yaklaşık 86 m2 brüt kullanım alanlı olup konum olarak 2 cepheye bakmaktadır. Taşınmaz, binaya kapı numarasını aldığı Gazi Bulvarı üzerinden bakıldığında 6. katta ve sağ cephede yer almaktadır. Projesine göre içerisinde 1 adet wc-lavabo ve 1 balkon bulunmaktadır. İnceleme işlemi dışarıdan tamamlanmış olup, dış kontürleri itibariyle projesi ile uyumlu olduğu tespit edilmiştir. Dış kapısı çeliktir. Taşınmaz,  binanın 6. katında ve asansörlerden inince sol tarafta yer almaktadır. 
Ana gayrimenkul, 222,00 m2 yüz ölçümlü arsa üzerine, bitişik nizam tarzında ve betonarme yapı strüktüründe inşa edilmiştir. Binada toplam 16 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi kaleterasittir. Dış kapısı camlı demir kapıdır. Bina giriş zemini mermer, ortak alanlar, sahanlıklar ve merdivenler ise dökme mozaik kaplı olup, tüm duvarlar ve tavanlar plastik boyalıdır. Taşınmazda asansör ve merkezi ısıtma sistemi bulunmaktadır. Otopark olarak çevredeki otoparklar ve sokak içleri kullanılmaktadır.