COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İzmir Konak Hurşidiye Mahallesinde 22 m2 Dükkan

Bankadan 22m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12275
Metre Kare 22m2
Ada 355
Parsel 34
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 19
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 7
Bağımsız Bölüm 38,39
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Hurşidiye Mahallesi, Fevzipaşa Bulvarı, Bulvar İş Merkezi No: 168, 1. Kat, D:114 Konak/ İZMİR

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Fevzipaşa Bulvarı üzerinde konumlu İŞ MERKEZİNDE, Basmane Tren Garı yakını, Ticari faaliyetlerin yoğun olduğu bölgede, pencereleri vekapıları alüminyum doğrama olup, yaklaşık 7 m vitrine sahip, 22 M2 DÜKKAN
Özellikler: 1.kat 38 ve 39 bb numaralı taşınmazların her biri mimari projesinde ve mevcut durumda 1. Katta arka kısımda, merdivenden karşıdan bakıldığında sol taraftaki 114 ve 115 kapı numaralı 2. ve 3. iş yerleridir. Mahallinde taşınmazların içerisine girilememiş olup, camekan vitrine sahip olmalarından dolayı dışarıdan içerisine bakıldığında, taşınmazların zeminleri karo taşı, Duvarlar plastik boyalıdır. Taşınmazların pencereleri ve kapıları alüminyum doğrama olup, yaklaşık 3,5 m vitrine sahiptirler. Taşınmazlarda kullanılan malzemeler ve işçilik orta kalitelidir.
Ana gayrimenkul; 625,50 m2 alanlı parseli üzerine, bitişik nizamda, betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş bina 
ve arsasıdır. Taşınmaz zemin+7normal kat olarak projelendirilerek inşa edilmiş olup, zemin katta 24 adet işyeri, 1. katta 24 adet işyeri, 2.3.katta 2şer adet işyeri ve otopark,4.5.6. normal katlarında ise 2 şer adet işyeri olmak üzere bina toplam 60 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır giriş zemin katta Fevzipaşa Bulvarı üzerinde ve 1301 sokak üzerinden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı demir doğrama kapı, önü elektrikli kepenktir, merdiven korkulukları demir doğrama, merdivenler ve sahanlıklar mozaik kaplama, duvarlar plastik boyalıdır. Binada 2 adet asansör bulunmaktadır.
Ulaşım: Basmane Garı önünden Konak istikametine Fevzipaşa Bulvarı üzerinde yaklaşık 250m. gittikten sonra sol tarafta 
konumlu Bulvar İş Merkezinin 1. katındaki 114 ve 115 nolu işyerlerine ulaşılır. Taşınmazların yakın çevresinde Hurşidiye Cami, Basmane Tren Garı, Konak Postanesi ve çeşitli büyüklüklerde benzer nitelikte 7­8 katlı iş merkezleri bulunmaktadır. Bölge ticaret ağırlıklı yapılaşmanın yoğun olduğu bir bölgedir. Taşınmazlar toplu taşıma araçları güzergâhı üzerinde yer almaktadır. Ulaşım toplu taşım araçlarıyla kolaylıkla sağlanmaktadır.
Not: 38 ve 39 nolu bağımsız bölümler birlikte kullanılmakta olup 2 adet tapu satılıktır. 15.11.2001 tarihli yapı kullanım izni bulunmaktadır.