Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İzmir Karabağlar Selvili Mahallesi'nde 13 m2 Dükkan

Şirketten 13m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
23008
Metre Kare:
13m2
Ada:
10639
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
37
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Bağımsız Bölüm:
1
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Selvili Mah., 4019/2 Sokak, Bolu Apartmanı, No: 29G Karabağlar/İZMİR

Açıklama

Özellikler: İzmir İli, Karabağlar İlçesi, Selvili Mahallesi, 4019/2 Sokak, No:29G adresinde kain; tapuda İzmir İli, Karabağlar İlçesi, Karabağlar Mahallesi, 4622,00 m² yüzölçümlü, 10639 ada 1 parselde kayıtlı, 18/4622 arsa paylı, zemin katta yer alan 1 bağımsız bölüm numaralı dükkandır.

Taşınmazın yer aldığı parsel üzerinde; A20-21-22-23, B13-14, C7-8-9-10 olmak üzere 10 adet blok bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu A23 blok, parselin kuzeyinde, sağdan sola doğru ikinci sırada konumlu bloktur. A23 blok ayrık nizam yapı düzeninde, betonarme karkas yapı cinsinde zemin ve 3 normal katlı olmak üzere 4 katlı olarak inşa edilmiştir. Bina girişi zemin kattan doğu yönden sağlanmaktadır. Binanın zemin katında 8 adet dükkan, kapıcı dairesi, bina girişi, normal katlarda ikişer adet mesken olmak üzere 14 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi boyalı olup, yıpranmış ve bakımsız durumdadır. Taşınmazın dükkan olması sebebiyle bina iç hacimlerine girilmemiştir. https://hasartespit.csb.gov.tr sistemde yapılan incelemelerde herhangi bir hasara rastlanmamıştır.

1 no.lu bağımsız bölüm; binanın zemin katında, bina girişine göre sol cephede, arka köşede konumludur.  Dışarıdan yapılan gözlemlerde bina dış cephe bölme duvarlarının yıkılarak demir doğrama ile korkuluk olarak kaplandığı görülmektedir. Taşınmaz projesine göre yaklaşık brüt 13 m2 alanına sahip olup, tek hacimlidir. Sokak cephesine göre arka kısımda yer almakta olup, reklam ve tabela avantajı oldukça düşüktür.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.