Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İzmir Karabağlar Esenlik Mahallesi'nde 2 Adet Dükkan

Bankadan 253m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23109
Metre Kare:
253m2
Ada:
13103
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
9
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
8
Ruhsat Tarihi:
24/03/2011
Bağımsız Bölüm:
16-17
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Esenlik Mahallesi, 9054 Sokak No:18-20 ve No:18-20A Karabağlar/İZMİR UAVT: NO:18-20

Açıklama

Özellikler: Gayrimenkullerin yer aldığı bina, 13103 Ada 3 Parselde, 356.00 m2 arsa üzerine, betonarme karkas yapı tarzında, bitişik nizamlı olarak 2 Bodrum + Zemin + 5 Normal katlı inşa edilmiştir. TKGM sisteminde incelenen onaylı mimari projesine göre binanın 2. Bodrum katında sığınak ve otopark alanı, 1. Bodrum katında otopark alanı ve bina giriş holü, zemin katında 2 adet dükkan, normal katlarda her katında 3 er adet mesken olmak üzere binada toplam 17 adet bb bulunmaktadır. Binanın dış cephesi boyalı, giriş kapısı demir ferforje doğama, giriş holünde zeminleri mermer kaplı ve duvarları plastik boyalıdır. Binada yangın merdiveni, otopark alanı, ısıtma tesisatı ve asansör mevcuttur.

1514/12816 arsa paylı Zemin Kat 16 bb nolu dükkan (bb listesine göre kullanım alanı büyük olan dükkan), binaya kuzey cepheden sağlanan (9033 sokak) bina girişine göre önde, 9054 sokaktan binaya bakıldığında sağda yer almakta olup 9054 sokak No:18-20 kapı numaralıdır. Taşınmaz yaklaşık brüt 153 m2 kullanım alanlı, dükkan ve wc hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

757/12816 arsa paylı Zemin Kat 17 bb nolu dükkan (bb listesine göre kullanım alanı küçük olan dükkan), binaya kuzey cepheden sağlanan (9033 sokak) bina girişine göre arkada, 9054 sokaktan binaya bakıldığında solda yer almakta olup 9054 sokak No:18-20A kapı numaralıdır. Taşınmaz yaklaşık brüt 100 m2 kullanım alanlı, dükkan ve wc hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.