0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İzmir Çiğli'de Köşe Konumlu Dükkan

Bankadan 60m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19311
Metre Kare:
60m2
Ada:
41611
Parsel:
9
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
999
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Bağımsız Bölüm:
14
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Küçük Çiğli Mahallesi 8702 Sokak No:3/B Çiğli /İzmir

Açıklama

Özellikler: 14 no`lu taşınmaz 2/22 arsa paylı, 1. bodrum kat, 14 bağımsız bölüm numaralı (3/B dış kapı numaralı) dükkan vasıflı taşınmaz niteliğindedir. Taşınmaz mimari projesine göre, bina girişine göre sol ön köşe cephede konumludur. Yerinde yapılan incelemede 14 numaralı bağımsız bölümün kapı numarasının 15 olduğu belirlenmiştir. Projesine göre ön cephede bulunan taşınmaz yerinde bina girişine göre arka cephede kalmaktadır. Taşınmaz mimari projesine göre; ana dükkan hacmi ve wc alanından oluşmakta olup yaklaşık brüt 60 m2 alanlıdır. Taşınmaz dükkan vasıflı olup ofis kullanımına uygundur.

Not: Bina yaşı temsilidir. Isıtma sistemi bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Tapuda Küçük Çiğli Mahallesi'ne kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.