Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İzmir Buca Fırat Mahallesi'nde 1160 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 1160m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22537
Metre Kare:
1160m2
Ada:
40312
Parsel:
22
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
6
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
22/10/2018
Ruhsat Tarihi:
31.03.2017
Bağımsız Bölüm:
16
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Fırat Mah., 288/32 Sk., No:30/1A Buca/İzmir

Açıklama

Özellikler:  İzmir İli, Buca İlçesi, Fırat Mahallesi, 288/32. Sokak, No:30/1A posta adresinde yer alır. Konu taşınmazın içerisinde bulunduğu bina, 1878,00 m2 yüzölçümlü arsa üzerine, betonarme yapı strüktüründe bodrum+zemin kat+1 normal katlı inşa edilmiştir. Ana yapının bodrum katında kapalı otopark ve dükkana ait depo yer almaktadır. Binanın iki ayrı girişi mevcut olup 30 ve 30/1 girişlerdir. 30 giriş üzerinde, 13 daire, 30/1 nolu girişte, 15 daire ve 1 dükkan olmak üzere 16 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Taşınmaz 30/1 giriş üzerinde yer almaktadır. Taşınmaz ve ana yapı dışarıdan görülmüş olup içerisine girilmemiştir. Ana yapı dış cephesi akrilik cephe boyasıdır. Bina giriş kapısı alüminyum doğramadır.

16 Bağımsız Bölüm no.lu taşınmaz, güney cepheden zemin kat seviyesinden sağlanan 30/1 numaralı apartman girişine göre solda köşe konumludur. Taşınmaz bodrum ve zemin kattan oluşmaktadır. İncelenen onaylı mimari projesine göre; bodrum katı tek hacim 900 m2 brüt alana, giriş katı olan zemin katı, dükkan hacmi, wc, dükkana ait asansör hacimlerinden oluşmakta olup 260 m2 brüt alana sahiptir. Taşınmaz dışarıdan görülmüş olup proje-mahal karşılaştırılması yapılamamıştır. Dış cephesi alüminyum doğrama camekan şeklindedir. Taşınmaz toplam 1160 m2 brüt alana sahiptir. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.