Depremden etkilenen 10 ilde, benzer felaketlerin önüne geçebilmek adına tüm gayrimenkulleri inceleterek satışa sunuyoruz
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bornova İŞKA İş Merkezi'nde 15 m2 Ofis

Şirketten 15m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19124
Metre Kare:
15m2
Ada:
8292
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
25
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
İskan Tarihi:
05.05.1998
Ruhsat Tarihi:
18.12.1997
Bağımsız Bölüm:
10
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Evka-4 Mahallesi, 1030. Sokak, İŞKA İş Merkezi, No: Z08 Bornova / İzmir

Açıklama

Özellikler: Zemin kat, 10 Nolu Bağımsız Bölüm: 26/3579 arsa paylı, 10 nolu bağımsız bölüm, projesine göre brüt 15 m2 alanlı olup İş yeri vasfındadır. Taşınmaz projesine göre işyeri hacminden oluşmaktadır. Taşınmaz alan, bölüm ve konum bakımından projesi ile uyumlu inşa edilmiştir. Taşınmaz konum açısından projesi ile uyumlu olup zemin kat bina girişine göre sol tarafta, arka cephede konumlanmıştır. İç mekân özelliği: Taşınmazın giriş kapısı alüminyum kapı, zeminleri seramik döşeli, duvarları plastik boyalıdır. Ayrıca ofis içerisinde mdf mutfak dolapları ve mermerit tezgâh mevcuttur.

Taşınmazın bulunduğu bölgede genellikle 3-5 katlı mesken yapıları yer almaktadır. Ticari fonksiyonlar bölge halkının ihtiyacına yönelik olarak ara sokaklarda ve ana caddelerde değişik ölçeklerde yer almakta olup Saltuk Buğrahan Caddesinde yoğunlaşmaktadır. Tüm Belediye hizmetlerinden faydalanılmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Mehmet Akif Ersoy Cami ve Şehit Onbaşı Ali Güner Yeşilbağ İlkokulu yer almaktadır.

Not: taşınmazın 05.05.1998tarihli iskan belgesi ve 18.12.1997 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.