0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İzmir Bornova İŞKA İş Merkezi'nde 15 m2 Ofis

Şirketten 15m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19124
Metre Kare:
15m2
Ada:
8292
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
25
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
İskan Tarihi:
05.05.1998
Ruhsat Tarihi:
18.12.1997
Bağımsız Bölüm:
10
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Evka-4 Mahallesi, 1030. Sokak, İŞKA İş Merkezi, No: Z08 Bornova / İzmir

Açıklama

Özellikler: Zemin kat, 10 Nolu Bağımsız Bölüm: 26/3579 arsa paylı, 10 nolu bağımsız bölüm, projesine göre brüt 15 m2 alanlı olup İş yeri vasfındadır. Taşınmaz projesine göre işyeri hacminden oluşmaktadır. Taşınmaz alan, bölüm ve konum bakımından projesi ile uyumlu inşa edilmiştir. Taşınmaz konum açısından projesi ile uyumlu olup zemin kat bina girişine göre sol tarafta, arka cephede konumlanmıştır. İç mekân özelliği: Taşınmazın giriş kapısı alüminyum kapı, zeminleri seramik döşeli, duvarları plastik boyalıdır. Ayrıca ofis içerisinde mdf mutfak dolapları ve mermerit tezgâh mevcuttur.

Taşınmazın bulunduğu bölgede genellikle 3-5 katlı mesken yapıları yer almaktadır. Ticari fonksiyonlar bölge halkının ihtiyacına yönelik olarak ara sokaklarda ve ana caddelerde değişik ölçeklerde yer almakta olup Saltuk Buğrahan Caddesinde yoğunlaşmaktadır. Tüm Belediye hizmetlerinden faydalanılmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Mehmet Akif Ersoy Cami ve Şehit Onbaşı Ali Güner Yeşilbağ İlkokulu yer almaktadır.

Not: taşınmazın 05.05.1998tarihli iskan belgesi ve 18.12.1997 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.