COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İzmir Bornova Ayakkabıcılar Sitesi'nde 302 m2 İskanlı İşyeri

Bankadan 302m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17412
Metre Kare 302m2
Ada 23081
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 32
Isıtma Sistemi Klima
Kat Sayısı 1
Ruhsat Tarihi 30/01/1989
Bağımsız Bölüm 19
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İzmir ili, Bornova ilçesi, Egemenlik Mahallesi, Ayakkabıcılar Sitesi, 6112 Sokak, No: 38

Açıklama

Özellik: Taşınmaz 19 bağımsız bölüm numaralı iş yeridir. Projesine göre parsele doğu cepheden bakıldığında sol koldan 10. sırada konumludur. Mimari projesine göre bodrum katta depo hacminden oluşmak üzere yaklaşık 98 m2, zemin katta tek hacimden oluşmak üzere yaklaşık 98 m2, 1. normal katta atölye ve wc hacimlerinden oluşmak üzere yaklaşık 106 m2 ve toplam 302 m2 alanlıdır. Isınma sistemi klimadır. Taşınmazın tapu vasfı İŞYERİ'DİR.

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 33074.43 m2 yüz ölçümlü arsa üzerine ayrık nizamda, betonarme karkas yapı tarzında inşa edilen, yatay kat irtifakı kurulu şekilde, bodrum+zemin+1 normal kat olarak 3 kattan oluşan, farklı tiplerde toplam 156 bağımsız bölümünü bulunduran binadır. Parsele doğu cepheden bakıldığında sol koldan 10. sırada konumludur. Taşınmazın dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyası ile boyalıdır.

Ulaşım: Taşınmaz İzmir ili, Bornova ilçesi, Egemenlik Mahallesi, Ayakkabıcılar Sitesi, 6112 Sokak, No: 38 adresinde konumludur. Tapuda Bornova ilçesi, Egemenlik Mahallesi, 23081 ada, 33074.43 m2 yüz ölçümlü 1 parselde bodrum+zemin+normal katta yer alan 27039/3307800 arsa paylı 19 bağımsız bölüm numaralı iş yeridir. Taşınmaza ulaşım için 6108 Sokak üzerinden batı istikametinde ilerlerken sağ kolda 6112 Sokak’a girilir. Taşınmaz yaklaşık 100 m sonra sol kolda konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde İzmir Kamyon Garajı, Işıkkent Polis Şehitliği bulunmaktadır. Ulaşım olanakları iyi olan bölgede küçük sanayi sitesi ve iş yerleri bulunmaktadır.

Not: 30/01/1989 tarihli yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.