1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İzmir Bayraklı Folkart Towers'da 63 m2 Ofis

Bankadan 63m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17893
Metre Kare 63m2
Ada 40008
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 9
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 45
Bağımsız Bölüm B Kule-290
Bulunduğu Kat 36

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Adalet Mahallesi Manas Bulvarı No:39 Folkart Towers B Kule Kat: 36 D:3604 Bayraklı/İzmir(6304 kapı numaralı)

Açıklama

Özellikler: Binanın B kule 36. normal katında yer alan ofis vasıflı 290 bağımsız bölüm nolu, 6304 kapı numaralıdır. Konum olarak Manas Bulvarından binaya bakıldığında arka cephede, soldan sağa üçüncü sırada yer almaktadır. Projesine göre giriş devamında ofis alanı ile wc ve lavabo alanlarından oluşmakta olup brüt 63 m² kullanım alanına sahiptir.

Taşınmaz, 9.292,80 m² yüzölçümlü, 40008 ada 1 parsel üzerinde betonarme yapı tarzında ayrık nizamda, 2 bodrum kat + zemin + 45 normal kat olmak üzere toplam 48 kattan oluşmaktadır. 2. bodrum katta sığınak ve otopark, 1. bodrum katta otopark, Zemin katta 17 adet dükkan ve 2 adet bina girişi (biri residance girişi, biri ofis girişi şeklinde), 1. ile 4. Normal katlar arası otopark, 5. Normal katta otopark ve 2 kapıcı dairesi, 6. Normal Katta 5 adet işyeri ve kat bahçesi, 7. ve 8. Normal katlarda 9 adet konut, 9. ile 14. Normal Katlar arası 11'er adet konut, 15. ile 17. Normal katlar arası 9'ar konut, 18. Normal katta 2 adet iş yeri, 19. ve 28. Normal katlar arası 10'ar adet ofis, 29. Normal katta 2 adet iş yeri, 30. ve 42. Normal katlar arası 10'ar adet ofis, 43. Normal katta 1 adet ofis, 44. Normal katta mekanik tesisat ve teras, 45. Normal katta makine dairesi ve üstündeki katta soğutma kulesi, asansör makine dairesi ve mekanik ekipman terası bulunmaktadır. Kat irtifakı projesine göre 111 adet konut ve 298 adet işyeri/dükkan ile ofis toplamında 409 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana taşınmazın doğu cephesinde, residance (konut) ve business center (ofis) girişi olmak üzere 2 adet girişi vardır. Bina girişi zemin kattan sağlanmakta olup camlı döner kapıdır. Taşınmazın girişi binaya Manas Bulvarına bakan doğu cephesinden bakıldığında sol taraftaki 39 nolu ofis giriş kapısından yapılmaktadır. Yapının dış cephesi kompozit ve cam giydirme kaplı, merdivenleri ve sahanlıkları mermer kaplamadır. Taşınmaz doğalgazlı olup merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Bina girişinde ve içerisinde güvenlik görevlileri ve güvenlik kameraları bulunmaktadır. Bina lūks kalitede işçilikle inşa edilmiş olup, bina girişinde güvenlik ve kart okuyucu sistem bulunmaktadır. Ayrıca açık ve kapalı otopark, havuz, fitness salonu vb. sosyal olanaklar mevcuttur. 

Ulaşım: Taşınmaz Adalet Mahallesi, Manas Bulvarı, No: 39 (Ofis girişi), Folkart Towers B Kule, Kat: 36, D:3604 (290 b.b.) adreslidir. Ulaşım ana caddelerden biri olan Manas Bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu Folkart Towers Manas Bulvarı ve Haydar Aliyev Caddesi kesişiminde yer almaktadır. Toplu taşıma imkanlarından iyi derecede istifade etmektedir. Ulaşımı kolay bir konuma sahiptir. Bölgede herhangi bir altyapı problemi bulunmamaktadır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.