1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Tuzla Aydıntepe Mahallesi'nde 83 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 83m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17445
Metre Kare 83m2
Ada 8693
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 10
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 12/11/2012
Ruhsat Tarihi 08/09/2011
Bağımsız Bölüm 2
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Aydıntepe Mahallesi Şehadet Sokak No:25B Tuzla/İstanbul

Açıklama

Özellik: Taşınmaz zemin katta bina girişine göre sağ cephede yer almaktadır. Taşınmazın zemin katı iş yeri ve wc hacimlerinden oluşmakta olup 77 m2 alanlı, bodrum katı depo hacminden oluşmakta olup 6 m2 alanlı olmak üzere toplam 83 m2 alanlıdır. Isınma sistemi kombidir. Taşınmazın tapu vasfı depolu dükkandır.

Ana taşınmaz 432.28 m2 imar parseli üzerinde, betonarme karkas yapı tarzında, tek blok olarak inşa edilmiştir. Onaylı kat irtifakı projesine göre bodrum+zemin+3 normal kat olmak üzere toplam 5 kattan oluşmaktadır. Bodrum katta spor alanı, toplantı odası, depo ve 2 dükkan deposu; zemin katta 2 dükkan; normal katların her birinde 2’şer daire olmak üzere toplam 8 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan ve güneydoğu cepheden sağlanmaktadır. Binada asansör bulunmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik boyalıdır.

Ulaşım: Taşınmaz İstanbul ili, Tuzla ilçesi, Şehadet Sokak, No:25B posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için bölgenin ana arterlerinden olan 100. Yıl Caddesi üzerinde ilerlenirken Şehadet Sokak’a sapılır. Sokak üzerinde devam edilirken Şht. Murat Matuz Sokak kesişim noktası geçildikten sonra taşınmaza sol kol üzerinde ulaşım sağlanır. Bölge ilçenin yerleşik konut alanlarından biridir. Bölgede boş arzı mevcut olup konut doluluk oranı yüksektir. Bölgede altyapı olanakları mevcut olup istifade tamdır. Bölgede genel itibariyle 4-6 katlı betonarme apartman tarzı yapılar bulunmaktadır.

Not: 08/09/2011 tarihli yeni yapı ruhsatı ve 12/11/2012 tarihli yapı kullanma izin belgesi(iskanı) bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.