1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Silivri Binay Sitesi'nde Cadde Cepheli 17 m2 Dükkan

Bankadan 14m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18645
Metre Kare 14m2
Ada 146
Parsel 51
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Hisse Oranı Tam
Bina Yaşı 30
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 6
İskan Tarihi 31/12/1997
Ruhsat Tarihi 29/12/1997
Bağımsız Bölüm 3
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fatih Mah. Emin Cad. Binay Sit. A Blok No:4/G K:Bodrum Dükkan No:3 Silivri / İstanbul

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskan belgesinin olması, ilçe merkezinde konumlanması, ulaşımın rahatça sağlanabilmesi ve zemin seviyesinde bulunması avantajlarıdır.

Açıklama

SİLİVRİ'DE SİTE İÇERİSİNDE CADDE CEPHELİ DÜKKAN 

Özellikler: A Blok 3 bağımsız bölüm numaralı "İş Yeri" nitelikli taşınmaz; ana gayrimenkulün bodrum katında, bina girişine göre arka orta tarafta yer almakta olup kuzeydoğu cephelidir. Taşınmaz, kat irtifakına esas olup; tek hacim dükkan alanı dahilinde brüt 14 m² alanlıdır. Taşınmazın kuzeydoğu yönden Emin Caddesi'ne yaklaşık 3,5 m cephesi bulunmaktadır.

Taşınmaza özel araçlar ve toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Taşınmazın konumlu olduğu bölgede genellikle 5-6 katlı konut yapılaşmaları ağırlıktadır. Bölge gelişimini devam ettiren bir bölge olup doluluk oranı yaklaşık % 80-85 seviyesindedir. Taşınmaza yakın konumda; Silivri Ortaokulu, Silivri Devlet Hastanesi, Silivri Vega Alışveriş Merkezi vs. yer almaktadır.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 31/12/1997 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. 3402 Sayılı Kanunun Ek 1. maddesi uygulamasına tabidir, Kadastro çalışması mevcut yapıyı etkilemez. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.