1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Şile Gökmaslı Mahallesinde İki Katlı Kargir Ev

Şirketten 1 0m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 11325
Oda Sayısı 1
Ada 0
Parsel 916
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 20
Kat Sayısı 2
Arsa Yüzölçümü 1003

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstanbul İli, Şile İlçesi, Gökmaslı Mahallesi 913 parsel

Açıklama

Ulaşım: Konu taşınmaza Ağva merkezden Yakuplu Caddesi'nden İsaköy geçildikten sonra Gökmaslı yönüne devam edildikten sonra Gökmaslı Caddesi ve Burunca Caddesi takip edilerek ulaşılabilir. Gökmaslı köyünün ilçe merkezine uzaklığı yaklaşık olarak 33 km olup köyde geleneksel yapı ve doku büyük ölçüde korunmuş olmasına karşın eski köy yerleşiminin çevresinde geleneksel dokuya uyumsuz yeni yapıların yapıldığı gözlenmiştir. Yaşlı nüfus genç nüfusa oranla daha fazla olup çalışabilen nüfusun büyük bir kısmının İstanbul’a gitmekte olduğu, sadece hafta sonları ve özel günlerde köyde ikamet ettikleri bilgisi alınmıştır. Köy içinde ticari faaliyet olmayıp köy içinde hem ekonomik hem de kültürel bir faaliyet olarak şile bezi dokumacılığı gerçekleştirilmektedir. 

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Gökmaslı Mahallesi, Burunca Caddesi, 916 nolu Parsel, Şile, İstanbul adresinde bulunmaktadır. Konu taşınmazın ada/parsel bazında yerinin doğruluğu Şile Belediyesi İmar Müdürlüğündeki İmar Paftalarından teyit edilmiştir. Konu taşınmaz Şile ilçesi mücavir alan sınırları içerisinde yer almakta olup tapu kayıtlarına göre yüzölçümü 1003 m2'dir. Parsel Burunca Caddesi'ne cephesi yaklaşık 16 ve 49 m, en büyük derinliği ise 33 m'dir. Parselin topoğrafik yapısı kısmen eğimli olup geometrik şekil itibariyle amorf özelliktedir. Dışarıdan yapılan gözlemde parselin sınırlarının bahçe duvarlarıyla çevrili olduğu gözlenmiştir. Parsel üzerinde ruhsat ve iskanı olmayan iki katlı yapı bulunmaktadır. Değerleme dışarıdan yapıldığından dolayı parsel üzerindeki yapının alanı ve yapısal özellikleri tespit edilememiştir.

Not: Şile Belediyesi İmar Müdürlüğünden alınan belgeye göre söz konusu parsel 20.07.2011 tasdik tarihli Darlık-İsaköy-Kabakoz Havzası Nazım İmar Planında; DSİ baraj havzası göl planlanan alanda kalmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.