1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Sancaktepe Yenidoğan Mahallesi'nde 3+1 120 m2 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 120m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16679
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 120m2
Ada 66
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenidoğan Mah. Saygın Sk. No:7/11 Sancaktepe - İstanbul

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz "Çatı arasıda odaları olan Daire" vasıflı 11 numaralı bağımsız bölümdür. 11 numaralı bağımsız bölüm, zemin katında bulunan bina girişine göre 3. normal kat arka cephede, sağda kalan bağımsız bölümdür. Onaylı kat irtifak projesine göre, 3. normal kat 68 m2 brüt alanlı olup salon, 2 oda, mutfak, banyo, 2 balkon ve hol alanları, çatı katı 30 m2 brüt alanlı olup oda, açık mutfak, hol ve ayrıca 20 m2 açık teras alanlarından oluşmaktadır. Toplam yaklaşık brüt 98 m2 alana sahiptir. Çatı katında bulunan 20 m2 açık teras alanı brüt alana dahil edilmemiştir. Mevcut durumda ise bağımsız bölümün çatı katında yaklaşık 22 m2 büyüme yapıldığı ve mevcut durum toplam brüt alanı (98+22) 120 m2den oluşmaktadır. 
Taşınmazın bulunduğu 534,28 m2 alana sahip 66 ada, 2 parselde ayrık nizam betonarme olarak inşa edilmiş 1 adet bina bulunmaktadır. Bina onaylı, mimari projesine göre 2 bodrum kat, zemin kat, 3 normal kat ve çatı katından oluşmaktadır. 2. Bodrum katta otopark ve ortak alanlar, 1. bodrum katta zemin katta bulunan 1,2,3 numaralı bağımsız bölümlere ait dubleksler yer almaktadır. Zemin katta ve normal katların her birinde 3 'er adet olmak üzere, binada toplam 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesi ve Saygın Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik dış cephe boyası ile kaplı, apartman giriş holü ve merdiven mermer ile kaplıdır. Bina giriş kapısı camlı demir doğramadır. Binada doğalgaz tesisatı mevcuttur.

Ulaşım: Bölgenin ana arteri olan Atatürk Caddesi üzerinde doğu yönünde ilerlerken Yenidoğan Cem Evi ve Fatih İlköğretim Okulu geçildikten hemen sonra, solda bulunan Ünlü Sokak'a dönülür. Sokağın bitiminden sağa, Akın Caddesi'ne sonra ilk sola Şehit Birol Yazıcı Sokak'a dönüldüğünde taşınmazın bulunduğu bina, sağ kolda Şehit Birol Yazıcı Sokak ile Saygın Sokak'ın kesişiminde bulunmaktadır.  

Not: Mevcut durumda ise bağımsız bölümün çatı katında yaklaşık 22 m2 büyüme yapıldığı ve mevcut durum toplam brüt alanı (98+22) 120 m2den oluşmaktadır. 


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.