COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Sancaktepe Kasr-ı İstanbul Sitesi'nde 95m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 95m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15738
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 95m2
Ada 6317
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 01/04/2016
Ruhsat Tarihi 11/03/2014
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Abdurrahmangazi Mahallesi, Sahra Sokak, No:4 Kasr-ı İstanbul Sitesi C Blok K:1 D:4 Sancaktepe / İstanbul

Uzman Görüşü

Taşınmazın otopark, güvenlik, çocuk parkı ve havuzu bulunan site içinde yer alması, site içine, havuz ve peyzaja bakması, ara katta olması yapı kullanım izin belgesinin bulunması avantajıdır.

Açıklama

%1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla bu bankanın gayrimenkullerini satın alabilirsiniz.

Özellikler: 4 numaralı bağımsız bölüm kuzeybatı, kuzeydoğu cephelidir. Merdivenden çıkıldığında tam karşıda, asansörün yanındaki dairedir. Site içine, havuz ve site ortak alanlarına bakmaktadır. Blok girişinin sağında konumludur. 3 oda, salon, mutfak, 2 banyo, balkondan oluşmaktadır. Bağımsız bölüm 95 m2dir. 

Taşınmaz farklı parseller üzerinde konumlanmış, A,B,C,D,E,F,G ve H bloklardan oluşan Kasr-ı İstanbul Sitesi’nde yer almaktadır. Site girişinde güvenlik hizmeti verilmekte olup, kapalı otopark, açık havuz ve çocuk oyun parkı bulunmamaktadır. Site girişi Albayrak Sk. üzerindendir. Taşınmaz mahallinde C blok olarak adlandırılmakta olup, site girişine göre sağdaki 3.bloktur. Sahra Sk.’tan bakıldığında sağdan 2.bloktur. Blok girişi Sahra Sk.’tan bakıldığında sağ yan cepheden (kuzeydoğu) ve 1.bodrum kat seviyesindendir. Onaylı mimari projesine göre 2 bodrum kat+zemin kat+3 normal kat+ çatı arasından ibarettir. 2.Bodrum katta binaya ait depo,1.bodrum katta zemin kat ters dublekslere ait bölmeler, zemin katta 3 adet ters dubleks daire, 1.normal kattan itibaren katta 3 daireden blokta toplam 12 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Blok giriş kapısı camlı çelik kapıdır.

Ulaşım: Sancaktepe Belediyesi yanından geçen Ebubekir Cd.’nden, Külliye Cd.’ne dönülürerek sağdaki 4.yol olan Sahra Sk.’a ulaşılır. Taşınmazın ana gayrimenkulü, Sahra Sk.üzerinde, sağdaki 6317 ada, 3 parselde, 4 kapı numarası ile yer almaktadır.

Not: 11.03.2014 tarih ve 818995-4367 nolu yeni yapı ruhsatı; 01.04.2016 tarih ve 1196799-98 nolu Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.