COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Pendik Star Port Rezidans'ta 46 m2 İskanlı Daire

Bankadan 1 + 0 46m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16949
Oda Sayısı 1 + 0
Metre Kare 46m2
Ada 3967
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 8
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 47

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenişehir Mah.Sümbül Sok.Star Port Residence No: 10/147 Pendik/İstanbul

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Pendik Star Port Rezidans 'ta yer alan  4. normal katta 47 bağımsız bölüm nolu iş yeridir. 4. normal katta, bina girişine göre arka cephede konumludur. Mimari projesine göre konu taşınmaz brüt 46 m2 iş yeri+ mutfak, balkon ve banyo hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı İŞYERİ'dir. Rezidans genel olarak konut olarak kullanılmaktaktadır.

Ana gayrimenkul mimari projesine gire 3 bodrum+zemin+8 normal kattan oluşmaktadır. 3. bodrum katta kapalı otopark ve ortak mahaller, 2. bodrum katta kapalı otopark ve sığınak, depolar, kapalı otopark ve ortak mahaller, 2. bodrum katta 6 adet iş yeri ve kapalı otopark, 1. bodrum katta 14 adet iş yeri ve bina girişi, zemin kat ile 6. normal kat arasında 27'şer adet iş yeri, 7. normal katta 25 adet, 8. normal katta 22 adet iş yeri olmak üzere binada toplam 250 adet bağımsız bölüm kayıtlıdır. Bina girişi projesine uygun olarak 1. bodrum kat seviyesinden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi cam giydirmedir. Bina girişi ve merdiven basamakları granit kaplıdır. Merdiven korkulukları, küpeştesi krom kaplama, bina ana giriş kapısı alüminyum mamüldür. Site bünyesinde kapalı otopark, özel güvenlik, spor salonu ve yüzme havuzu imkanları mevcuttur. 

Ulaşım: Millet Caddesi üzerinden Harmandere yönüne giderken sağ tarafta Sümbül Sokak'a girilerek taşınmaza ulaşılır. Taşınmaza yakın konumda Atlantis AVM, Sabiha Gökçen Havalimanı ve konut+ofis kullanım ağırlıklı 10 katlı yapılar bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım Pendik-Yenişehir istikametinde çalışan toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. Konum itibari ile orta gelir grubuna mensup kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.