1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Pendik Kaynarca Mahallesinde Natamam Hisseli Dubleks Villa

Bankadan 6 391m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11305
Oda Sayısı 6
Metre Kare 391m2
Ada 10498
Parsel 1
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 34
Kat Sayısı 2
Arsa Yüzölçümü 391

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstanbul İli, Pendik İlçesi, Kaynarca Mahallesi, Erol Kaya Caddesi No: 210

Açıklama

Ulaşım: İstanbul İli, Pendik İlçesi, Kaynarca Mahallesi, Erol Kaya Caddesi üzerinde konumlu, 210 kapı numaralı villa ve arsasıdır. Taşınmaza ulaşım için Sahil Yolu üzerinden Pendik yönünde ilerlenir. Pendik Pazar mevkine gelinerek, sola dönülür, ~ 275 m ilerlenerek Erol Kaya Caddesi’ne bağlanılır. Konu mülk caddenin sağ tarafında konumludur. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, genellikle villa tipi, konut ve işyeri amaçlı kullanılan, bodrum + zemin + 1-2 normal kat olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Binanın bulunduğu bölge, tekil blokların bulunduğu dağınık yapılaşmanın hakim olduğu genellikle deprem öncesi yapılaşmanın bulunduğu yerleşim bölgesidir. Yapılaşmanın orta yoğunlukta olduğu bölgede sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş merkezi / çarşı, sağlık ocağı / hastane, okul, market, banka vb. sosyal ihtiyaçlar orta uzaklıktaki mesafelerde karşılanabilmektedir. Bölgede, genellikle orta düzey gelir grubuna sahip insanlar ikamet etmekte olup, bölge sahile yakın konumu sebebiyle tercih edilmektedir. Toplu taşıma ve özel araçlarla ulaşım kolaydır. Taşınmaza yakın konumda bulunan yerler; Green Park Otel, Deniz Park Sitesi, Kaynarca Polikliniği olarak ifade edilebilir. 

Özellikler: Bina incelemesi dışarıdan yapılmıştır. Yapılan gözlemlerde parsel üzerinde bodrum+zemin+1 normal kat+çatı katlı,olacak şekilde toplamda 4 katlı konut olarak planlanmış villa tipi yapı bulunmaktadır. Yapılan gözlemler doğrultusunda pencere doğramalarının PVC olduğu, iç kapı kasalarının inşa edilmediği ve iç dekorasyonun tamamlanmadığı tespit edilmiştir. Yapı tamamlanmadan teslim edilecektir. Taşınmazın deniz manzarası bulunmaktadır. Taşınmaz mahal : 4 (Bodrum + Zemin + Normal kat + Çatı katı) kattan oluşmaktadır. Bodrum Kat : 1 oda, mutfak, banyo, wc, çamaşırlık, kazan dairesi ve kömürlük. Zemin Kat : Salon, antre, pişirme ve yemek alanı. Normal Kat : 4 oda, bayo-WC, antre ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz mahal : 368 m² (BK: 80 m² ZK: 102 m² + 1. NK: 102 m² + ÇK: 84 m² + 18 m² Teras) alana sahiptir. Projeden farklı olarak çatı katı inşaa edildiği görülmüştür.

Not: Yapı Ruhsatı : 06.03.1985 – 8/3

Yapı Kul. İzin Belg. : 25.04.1988 – 5/19

Mimari Proje : 15.02.1985 – 985/132

Taşınmazın bulunduğu parselde imar düzenlemesi sonucunda Maliye hazinesi hissesinin zemine ait olduğu, üzerindeki binaya ait hakkı bulunmamaktadır. Taşınmazın 29931 / 39142 hissesi satılıktır. Ayrıca Botaş Lehine İrtifak Hakkı bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.