1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Küçükçekmece Cennet Mahallesi'nde 3+1 Teraslı Daire

Bankadan 3 + 1 130m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17751
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 130m2
Ada 0
Parsel 6579
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm B-Blok 25

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cennet Mah.Turgut Reis Cad.No:2 B Giriş K:4 D:25 Küçükçekmece/İstanbul

Uzman Görüşü

İstanbul Küçükçekmece Cennet Mahallesi'nde yer alan gayrimenkulün geniş kullanım alanına sahip olması, teras kullanımının olması, ulaşımının kolay ve çeşitli olması, lokasyonun iyi olması ve emsallerine göre uygun fiyatlı olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellik: 25 bağımsız bölüm numaralı daire, binanın 4.normal katında , 1.bodrum katta bulunan giriş kapısının sağ arka üst tarafındadır. Taşınmazın herhangi bir sokağa veya yola cephesi bulunmamaktadır. Onaylı mimari projesine göre 4. normal katta projesinde salon mutfak.oda,2 banyo-wc, antre 2 koridor kiler ve balkon hacimlerinde toplam yasal brüt 75 m2 alana sahiptir. Onaylı mimari projesine göre banyo-wc.oda, kiler koridor ve oda hacimlerinde toplam yasal brüt 48 m2 alana sahiptir. Ayrıca çatı arası piyes alanında taşınmaza ait 7m2 büyüklüğünde bir teras hacmi vardır. Taşınmazın 4.normal katında ve çatı arası piyes alanlarında toplamda 123m2 kullanım alanı bulunmaktadır. Terasla birlikte kullanım alanı 130 m2'dir. Isınma sistemi kombidir. Taşınmazın tapu vasfı Çatı arası Piyesli ilaveli dubleks daire'dir.

Dubleks dairenin bulunduğu bina inşaatı 922,02m2 yüzölçümlü arsa üzerine, betonarme yapı strüktüründe yapılmıştır. Parsel 0 ada 6579 parsel üzerinde bulunan yapıda 38 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana taşınmaz projesine göre 2 bodrum kat, zemin kat, 4 normal kat ve Ç.A.P. olmak üzere toplam 7 katlıdır. Taşınmazın yer aldığı binada:2 bodrum katta bağımsız bölümlere ait depolar kazan dairesi ve sığınak: 1.bodrum katta A ve B olmak üzere iki adet bina girişi ve 6 adet ofis nitelikli bağımsız bölüm; zemin katta 6 adet ofis nitelikli bağımsız bölüm ve diğer dört normal katta ve Ç.A.P.'ta ise 26 adet daire olmak üzere binada toplam 38 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Daire; 4.katta bina girişine göre arka cephede sağda konumlanmıştır. Bina girişi 1.bodrum kattan ve güney cephesinden yapılmaktadır. Giriş kapısı çelik kapıdır. Merdiven sahanlık ve basamak kaplaması mermerdir. Bina dış cephesi mantolama üzeri boya kaplıdır. Binada 2 adet asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza tarif olarak; Turgut Reis Caddesi üzerinde Küçük Çekmece istikametinden Florya istikametine doğru ilerlerken Yahya Kemal Beyatlı Caddesi ayrımından sonra yaklaşık 703m ilerlendiğinde D-100 Karayolu kesişiminde solda taşınmazında içerisinde bulunduğu ana taşınmaz girişine gelinir. Girişten 15m kadar ilerlendiğinde ana taşınmaz girişine ve içerisinde konu taşınmaza ulaşılır. Toplu taşıma araçları ile D-100 Karayolu üzerinden ulaşım imkanı bulunmaktadır. Gayrimenkulün yakın çevresinde K.Çekmece Belediyesi ve K.Çekmece Kaymakamlığı röper noktası olabilecek yapılar niteliğindedir.

Not: 23/12/2015 tarihli mimari projesi bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı Çatı arası piyesli ilaveli dubleks daire'dir. Tapuda Küçükçekmece Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.