0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İstanbul Kağıthane Ortabayır Mahallesi'nde Hisseli Bina

Şirketten 5m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19804
Metre Kare:
5m2
Ada:
6102
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/18
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
30
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Kullanım Durumu:
Bilinmiyor
Fiziksel Durum:
Az Tadilat

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ortabayır Mah. Talatpaşa Cad., No:62 ve 62A, Kağıthane/İstanbul

Açıklama

Özellikler : İstanbul İli, Kağıthane İlçesi, Merkez Mahallesi, 6102 ada, 3 parsel sayılı, 90 m2 yüzölçümlü, niteliği “Arsa” olan taşınmazdır. Parsel üzerinde 7 katlı bina bulunmaktadır. Taşınmaz ana ulaşım arterlerinden olan Talatpaşa Caddesi üzerinden ulaşılabilir. Bölge konut ve ticari olarak gelişmiş olup, cadde üzerinde zemin kattalar dükkan, üst katlar ise ofis ve konut olarak kullanılmakta, sokak araları ise konut olarak kullanılmaktadır.
Parsel üzerinde 7 katlı bir bina bulunmakta olup, zemin+ asma kat ve 4 normal kattan oluşmaktadır. Taban oturumu 90 m2 olduğu hesaplanmıştır. Binanın yaklaşık olarak 574 m2 yapı inşat alanlı olduğu belirlenmiştir. Binanın ön cephesi mozaik kaplama diğer kalan kısımları ise sıva kaplamadır. Bina girişi Talatpaşa Caddesi üzerinden verilmiştir.

Not: Taşınmaz hisseli olarak satılmaktadır. Satılan hisse oranı 1/ 18'dir.  Hisseye düşen pay 5 m2'dir.
Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.