COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Gaziosmanpaşa Yıldıztabya Mahallesi'nde 2+1 85 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 85m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17449
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 85m2
Ada 1820
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 25
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yıldıztabya Mahallesi Ortancalı Sokak No: 14 Kat:2 Daire no: 11 Gaziosmanpaşa/İstanbul

Açıklama

Özellikler: 11 numaralı bağımsız bölüm binanın 2. normal katında konumlu olup, bina giriş cephesinden binaya doğru bakıldığında solda yer almaktadır. Projesine göre 2 oda, salon, mutfak, banyo, wc, antre, 2 balkon düzeninde, 85 m2 alanlıdır. 

Taşınmazın bulunduğu bina 538 m2 alanlı arsası üzerinde, bitişik nizamda inşa edilmiş olup 2 bodrum, zemin, 4 normal kat ve çatı piyesinden ibarettir. Binanın 2. bodrum katında sığınak ve kömürlükler, 1. bodrum katında 2 adet daire, kapıcı dairesi ve kömürlükler, zemin ve 4 adet normal katın her birinde ise 4'er adet daire olmak üzere toplam 22 adet bağımsız bölüm mevcuttur. 4. normal kattaki dairelerden iki tanesi çatı piyeslidir. Bina dış cephesi plastik cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğramadır. 

Ulaşım: İstanbul İli, Gaziosmanpaşa ilçesi, Yıldıztabya Mahallesi, Ortanca Sokak üzerinde konumlu 14 kapı no'lu binanın 2. normal katında yer alan 11 bağımsız bölüm nolu dairedir. Taşınmazın yakın çevresinde benzer özelliklere sahip 3-4 katlı betonarme binalar, Yıldıztabya Mahalle almaktadır. Muhtarlığı ve Yıldıztabya İmam Hatip Lisesi yer Konumu, ulaşım kolaylığı ve bölgenin tamamlanmış altyapısı taşınmazın değerini olumlu yönde etkilemektedir. Bölge, Gaziosmanpaşa Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Taşınmazın bazı noktalara uzaklıkları: Yıldıztabya Caddesi.. 80 m ve Gaziosmanpaşa Belediyesine 700 m mesafededir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.