0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İstanbul Gaziosmanpaşa Yeni Mahalle'de 30/1200 Hisseli Konut İmarlı Arsa

Vakıftan 17m2

Özellikler

Satıcı:
Vakıftan
Tapu no:
9256
Metre Kare:
17m2
Ada:
4018
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
-
Emsal:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

istanbul ili, GaziosmanpaŞa ilçesi, Yeni Mahalle, KöŞk Caddesi, No:4

Açıklama

Ulaşım: Eyüp-Gaziosmanpaşa istikametinde İstanbul Caddesi üzerinde ilerlenirken İsmail Hakkı Demir Parkı'na gelindiğinde sol kola Gebzeli Caddesi'ne dönülür, cadde bitiminde sol kola Cangiz Topel Caddesi'ne sapılır, cadde üzerinde ilk sol kola dönülerek konu taşınmazın konumlandığı Köşk Caddesi'ne ulaşılır. Bölgenin teknik alt yapısı tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Sosyo-ekonomik yönden orta düzey gelir grubunun mesken olarak tercih ettiği yerleşim birimidir.
Özellikler: 44 no`lu bağımsız bölüm, mimari projesine göre binanın 5. Normal katında yer almaktadır. Ancak mahallinde 5. Normal kat inşa edilmemiş olup,  bağımsız bölüm mahallinde mevcut değildir. 
712 m² alanlı, 4018 ada, 7 nolu parsel üzerinde kurulu olan ana gayrimenkul onaylı mimari projesine ve vaziyet planına göre; bitişik nizamda yapılmıştır. Taşınmazın yer aldığı B Blok projesinde 2 bodrum, zemin ve 5 normal kat olarak projelendirilmiştir. Ancak taşınmazın yer aldığı 5. normal kat  inşa edilmemiştir. Bina genelinde toplam 46 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binaya girişi mimari projesinde 1.bodrum katta iken mahallinde 2. Bodrum kattan(Köşk Caddesi tarafından) sağlanmaktadır. 07.08.2006 onay tarihli "1/1000 ölçekli Tem Güneyi Revizyon Uygulama imar Planı" kapsamında, Konut Alanı, Hmaks:4 kat, Bitişik Nizam yapılaşma koşullarına sahiptir. Parselde 550 m2 taban oturumlu bina yapılabileceği ilgili belediye yetkilisince belirtilmiştir. Parselin yaklaşık 37 m2‟lik kısımda yola terki mevcuttur.

Not: 5.kat 44 nolu bağımsız bölüm nolu taşınmaz mahallinde inşa edilmemiş olduğundan 30/1200 hissesine tekabül eden yaklaşık 17.8 m2 lik arsası satılıktır. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.