Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Lüleburgaz Yıldız Mahallesi Büklüm Caddesi'nde 45 m2 Dükkan

Şirketten 45m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22110
Metre Kare:
45m2
Ada:
1241
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
25
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Bağımsız Bölüm:
1
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Yıldız Mahallesi, Büklüm Caddesi, No: 8/C, Kat: Zemin, İşyeri: 1 Lüleburgaz / Kırklareli

Açıklama

Özellikler: Taşınmazın bulunduğu, 502 ada, 637 parsel, 626,30 m2 alanlı ana taşınmaz üzerinde betonarme karkas inşaat tarzında 3/B yapı grubunda tek bloklu olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu bina, bodrum, zemin ve 4 normal kat olarak inşa edilmiştir. Konu taşınmazın bulunduğu bina, Bodrum katında, sığınak, kömürlükler ve 1 adet işyeri deposu, zemin katında 3 adet işyeri, 4 normal katında 2 şer adet mesken olmak üzere binada toplam 11 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi mimari projesine göre kuzeydoğu cepheden zemin kattan sağlanmaktadır. Dış cephesi dış cephe boyalı olup bina girişinde merdiven ve sahanlıklarda yer döşemesi mermer merdiven küpeşteleri alüminyum doğrama, duvarları plastik boyalıdır. Binada asansör bulunmaktadır .

Zemin katta bina girişine göre sol cephede köşe konumludur. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre 45 m2 brüt alanlı olup tek hacimden oluşmaktadır. Taşınmazın konumu ve alanının mimari projesi ile uyumlu olduğu varsayılarak yasal alanı üzerinden yasal durum değeri takdir edilmiştir

Not : Parsel kadastral Cins Değişikliği İşlemi görmüş olup Yıldız Mahallesi 1241 ada 3 parsel 'dir. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.