1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Gaziosmanpaşa Seçkinler İnşaat İnci Evleri'nde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 78m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17764
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 78m2
Ada 10259
Parsel 17882
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 13
Ruhsat Tarihi 05/09/2012
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1058. Sok. Seçkinler İnşaat İnci Evleri Apt. No:31-33 K:1 D:10 Gaziosmanpaşa/İstanbul

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, konumunun merkezi olması, ulaşımın kolay ve çeşitli olması, yakın konumunda Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu ve Preveze İlkokulu'nun bulunması, 78 m2 kullanım alanına sahip olması, taşınmazın bulunduğu parselde otopark, fitness-spor salonu, çocuk oyun alanı, güvenlik, asansör ve kapalı yüzme havuzunun bulunması avantajıdır. 

Açıklama

Özellik: Taşınmaz projesine göre, 1.normal katta, bina girişine göre sol arka tarafta yer alan 10 bağımsız bölüm numaralı dairedir. Taşınmaz mimari projesine göre 2 oda, salon, mutfak, banyo, duş, antre+hol ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup 78 m2 brüt alanlıdır. Isınma sistemi merkezi kaloriferdir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmazın yer aldığı bina, İstanbul ili, Gaziosmanpaşa ilçesi, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesinde 2.190,49 m2 yüz ölçümlü 10250 ada 17882 parsel üzerinde betonarme karkas yapı tarzında. 4A yapı sınıfında, ayrık nizamda inşa edilmiştir. Bina projesine göre, 3 bodrum kat zemin kat ve 13 normal kattan oluşmakta olup toplamda 17 katlıdır. Projesine göre binanın 3.bodrum katında otopark ve su deposu. 2.bodrum katında otopark sığınak ve depo, 1.bodrum katında fitness- spor salonu, kazan dairesi, elektrik odası ve kapıcı dairesi, zemin katında ve normal katlarının her birinde 6 şar adet daire yer almakta olup binada toplamda 84 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi kuzeydoğu cephesinden, 1.bodrum kat seviyesinden ve parsel içerisinden yapılmaktadır. Bina giriş kapısı alüminyum imalatlı fotoselli kapıdır. Bina dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyalıdır. Binada projesine göre 2 adet asansör ve yangın merdiveni bulunmaktadır. Parsel içerisinde ayrıca çocuk oyun alanı, güvenlik, asansör, otopark, kapalı yüzme havuzu gibi imkanlar mevcuttur.

Ulaşım: Taşınmaz İstanbul ili, Gaziosmanpaşa ilçesi, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, 1058. Sokak. Seçkinler İnşaat İnci Evleri Apt., No:31-33|| adresinde 1.normal katta yer alan 10 bağımsız bölüm ve kapı numaralı dairedir. Taşınmaza ulaşım için bölgenin ana arterlerinden olan Eski Edirne Asfalt üzerinde Gaziosmanpaşa-Sultangazi istikametinde ilerlenirken Ali Fuat Başgil Tramvay durağını geçtikten sonra sağ kolda kalan Şehit Mustafa Yeşil Caddesine girilir. Bu cadde üzerinde yaklaşık 500 m ilerledikten sonra sol kolda kalan 1058.Sokak'a ulaşılır. Taşınmazın konumlu olduğu bina bu sokak üzerinde sol tarafta yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde deprem öncesi ve sonrası ağırlıklı olarak bitişik nizamda inşa edilmiş konut amaçlı kullanılan 5-6 katli binalar yer almaktadır. Bölge her türlü alt yapı hizmetinden faydalanır durumdadır. Taşınmaza ulaşım, toplu taşıma araçlar ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir. Taşınmaza yakın konumda Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu ve Preveze İlkokulu bulunmaktadır.

Not: 05/09/2012 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.