COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Gaziosmanpaşa Karadeniz Mahallesinde 100 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 100m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12186
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 100m2
Ada 3012
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

KARADENİZ Mah. 1157. Sok. No: 52 / 2 GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

İstanbul Gaziosmanpaşa Karadeniz Mahallesinde 100 m2 Daire

Açıklama

General Aldoğan Caddesi’ne yürüme mesafesinde, Merkezi konum ve ulaşım kolaylığıyla cazip, Deprem sonrası inşa edilmiş binada, Kat mülkiyetine geçilmiş olması avantaj, 3 od salon 100.00 m2, arka cepheden bakıldığında YÜKSEK KAT GÖRÜNÜMÜNDE, aydınlık ve kullanışlı BODRUM KAT DAİRE
Özellikler: Taşınmaz 2 nolu bağımsız bölüm binanın bodrum katında, bina girişine göre sol cephede yer almaktadır. Taşınmaz salon, mutfak , 3 oda, antre, mutfak, banyo, tuvalet hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 100 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmaz dışarıdan görülmüş ve iç mekan özelliklerini orta kabul edilmiştir.
Taşınmazın bulunduğu bina 298 m2 arsa üzerinde kurulu betonarme karkas inşaat tarzında, bitişik nizamlı inşa 
edilmiştir. Bina mimari projesine göre 2 bodrum, zemin, 3 normal ve çatı katından oluşmaktadır. Binanın 2.bodrum katında sığınak ve 1 adet daire, 1.bodrum katında ve zemin katında 2’şer adet, diğer normal katlarda her katta 3'er adet olmak üzere binada toplam 14 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binanın girişi projesine ve mevcut duruma göre zemin kattan sağlanmaktadır. Bina dış cephesi dış cephe boyası ile kaplıdır. Binada asansör ve otopark hacmi bulunmamaktadır.
Ulaşım: General Aldoğan Caddesi üzerinde Karadeniz Mahallesi 
istikametinde gidilirken solda bulunan 1129.Sokak’a ve buradan da sağ sokak olan 1157. Sokak’a girilerek ulaşılmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Mehmet Akif Parkı,Kazım Karabekir Lisesi bulunmaktadır. Taşınmazın çevresinde tüm katları konut amaçlı kullanılan yapılarda yer almaktadır. Taşınmaza General Aldoğan Caddesi’ne yürüme mesafesindedir.

Not: 03.02.2014 tarihli yapı kullanım izni mevcuttur.