COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Büyükçekmece Pınartepe Bella Park Evlerinde Dubleks Daire

Bankadan 5 + 2 291m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11718
Oda Sayısı 5 + 2
Metre Kare 291m2
Ada 959
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm B Blok 20

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Pınartepe Mah. Metal Sk. Bella Park Evleri B Blok, D:20 Büyükçekmece / İstanbul

İstanbul Büyükçekmece Pınartepe Bella Park Evlerinde Dubleks Daire

Açıklama

Ulaşım: Tarif olarak E-5 karayolundan Avcılar - Büyükçekmece istimaketinde gidilirse yolun sağ tarafında sırasıyla Beylikdüzü Carrefour AVM Bauhaus Yapı Market ve Shell benzin istasyonu geçildikten sonra Gürpınar levhasından dönülerek Beykent meydana gelinir. İstikametimizi bozmadan devam ettiğimizde yol yaklaşık 300m ileride ikiye ayrılır. Solumuzda kalan yol Yavuz Sultan Selim bulvarı sağımızda kalan yol İstanbul caddesidir. Sağ tarafta İstanbul caddesi üzerinde yaklaşık 1km düz devam edildiğinde sağ taraftaki Shell benzin istasyonu önündeki Turgut Özal caddesine girilir. Gayrimenkulün yer aldığı bina bu cadde üzerinde yaklaşık 650m ileride sağ kolda yer almaktadır. Ulaşım sorunu olmayıp altyapısı büyük oranda tamamlanmış bir bölgedir. 
Özellikler: Gayrimenkul 2 girişli ana taşınmazın B girişinde 4.normal katında yer alan 20 bağımsız bölüm nolu çatı arası piyesli dairedir. Taşınmaz bina girişine göre sol tarafta yer almakta olup Kuzey. Güney ve Doğu yönlerine cephelidir. Onaylı projesine göre normal katı 3 adet oda, salon, mutfak, 2 adet banyo, antre, hol ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 171m2 alanlıdır. Çatı katı ise 2 adet oda, salon, mutfak, banyo, antre, hol ve 1 adet teras bölümlerinden oluşmakta olup brüt 120m2 kapalı alan ve 12m2 teras alanlıdır. Taşınmaz projesine göre toplam 291m2 kapalı alan ve 12m2 teras alanlıdır.

Söz konusu gayrimenkulün bulunduğu bina 2184.00 m2 alanlı 959 ada 9 parsel üzerine 3 adet bodrum kat + zemin + 4 adet normal kat + çatı katı ile toplam 9 katlı inşa edilmiştir. Parsel etrafı beton duvar üzeri demir korkuluk ile çevrili olup içerisinde yeşil alanlar. çocuk parkı bulunmaktadır. Binanın A ve B olmak üzere 2 adet girişi bulunmaktadır. A girişinde 27 ve B girişinde 35 adet olmak üzere parsel içerisinde tapuya tescil edilmiş 62 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır.. Taşınmazın yer aldığı B girişi onaylı projesine göre 3. bodrum katında otopark sığınak ve dükkanlara ait depo alanı bulunmaktadır. 2. bodrum katında 1 adet konut ve 1 adet dükkan, 1. bodrum katında 2 adet konut ile 5 adet dükkan, zemin katında 2 adet konut ile 8 adet dükkan ve normal katlarında 4'er adet konut yer almaktadır. 4. normal katında yer alan bağımsız bölümler çatı arası piyesli dairelerdir. Dış cephe ısı izolasyonlu ve boyalıdır. Yapı, betonarme taşıyıcı sistemde inşa edilmiş yaklaşık 8 yıllık binadır. Binanın doğal gaz bağlantısı yapılmıştır. Ana taşınmaz Turgut Özal caddesi ve Metal sokağa cephelidir. Yakın çevresinde benzer nitelikte konutlar, boş parseller ve Özel Gökcan İlköğretim Okulu yer almaktadır.