COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Büyükçekmece Atatürk Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 102m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11905
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 102m2
Ada 287
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 20
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm D Blok 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Soylu Sk. 18H, Atatürk Mahallesi, 34500 Büyükçekmece/İstanbul

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz bölgenin ana arterlerinden olan Parmaksız Caddesine yakın mesafede yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede genellikle konut amaçlı 1 bodrum + zemin + 4 normal kat olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın yüksek yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Parmaksız Caddesine olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. Taşınmaza yakın konumda olan bilinen yerler Büyükçekmece İÖO, Hasan Gül ASM olarak ifade edilebilinir.
Özellikler:Taşınmaz tapuda 2 bağımsız bölüm numarası ile kayıtlı olup zemin katta konumludur. Projede ve mahalde zemin katta, birbiri ile aynı tipte ve alanda 2 adet daire bulunmaktadır. Daire 102 m2 alanlı olup salon, 3 oda, mutfak, banyo-wc, hol ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın içi görülmemiştir.
Ana gayrimenkul 7.696,96 m2 alanlı 287 ada 4 parsel üzerine ayrık nizamda inşa edilmiş 8 adet konut bloğu ile çocuk oyun alanı ve açık otoparktan oluşan etrafı çevrili sitedir. Taşınmazın yer aldığı D blok parselin doğusunda, güneyden 2. Sırada konumludur. Blok girişi zemin katta kuzeydoğu cepheden sağlanmaktadır. Bina bodrum + zemin + 3 normal katta 4 adet çatı piyesli daire olmak üzere binada toplam 14 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binada asansör bulunmamaktadır. Binanın dış cephesi plastik boyalı, giriş kapısı demir doğramadır. Bina ana giriş bölümü ve merdiven basamakları mermer doğrama, duvarları saten boyalıdır.