0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Hatay Küçükdalyan Mahallesi'nde 4808 m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 48m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19948
Metre Kare:
48m2
Ada:
104
Parsel:
8
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.35
Emsal:
1.40

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

KÜÇÜKDALYAN MAHALLESİ ÇAMLIK 1 CADDESİ, 104 ADA 8 PARSEL ANTAKYA / HATAY

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, 104 ada 8 nolu parsel, 4808,21 m² alana sahip 'Tarla' niteliğindedir. Topoğrafik olarak hafif eğimli bir yapıda ve yol seviyesinin altında konumludur. Geometrik olarak amorf şeklindedir. Parselin kullanıma açılmış, güneybatısından geçen 7 mt.'lik imar yoluna yaklaşık 118.00 metre, kullanıma açılmamış kuzeybatı ve kuzeydoğusundan geçen 7 mt.'lik imar yoluna cepheleri bulunmaktadır. Taşınmaz hali hazırda boş arsa olarak bekletilmektedir.  Antakya Reyhanlı Yolu'na ve merkeze yakın konumlu olan taşınmaz düzgün olmayan geometrik formdadır.

  •  TAKS 0,35 
  •  KAKS 1,40 yapılanma şartlarına sahiptir. ( 4 kat )
  •  Taşınmazın yaklaşık ~2.031 m2'lik kısmının imar yollarına ve yeşil alana terki bulunmaktadır.
  •  Tevhid şartı bulunmaktadır. 

Not: Taşınmaz tapuda "Kuruyer Mahallesi"ne kayıtlıdır. Taşınmaz 3.Derece Arkeolojik Sit Alanı içerisinde yer almaktadir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.