0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Hatay Defne Elektrik Mahallesi'nde Hisseli Bina

Şirketten 3 52m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19761
Oda Sayısı:
3
Metre Kare:
52m2
Ada:
458
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/2
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
30
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Elektrik Mahallesi Oluk Sokak 458 ada 3 parsel Defne/Hatay

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Hatay İli, Defne İlçesi, Elektrik Mahallesi, 458 ada  3 parselde konumlu “Arsa” vasıflı olan taşınmazdır. Taşınmaz üzerinde zemin + 1 normal kattan oluşan betonarme yapı bulunmaktadır. Yapının ruhsatı ve yapı kaydı bulunmamaktadır. Taşınmaza Gündüz Caddesi’nden sağa ayrılan Oluk Sokak üzerinde sağda kalmaktadır. Taşınmazın kadastro yolu bulunmaktadır.

Not: Taşınmaz hisseli olarak satılmaktadır. Satılan hisse oranı 1/2'dir. Hisseye düşen 52,96 m2'dir. Defne Belediyesi’nde yapılan incelemelerde söz konusu 458 ada 3 parsel yaklaşık 23 m2 yola terki bulunduğu terk sonra imar alıp alamayacağının kesin olmadığı, bitişiğinde bulunan 458 ada 4 parsel ile tevhit olabileceği kesinliğin imar çapında belli olacağı şifahen öğrenilmiştir.

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.