Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Hatay Antakya Maşuklu'da 2 Katlı Konut İmarlı Arsa

Bankadan 553m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23135
Metre Kare:
553m2
Ada:
3395
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.35
Emsal:
0.7

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

MAŞUKLU MAHALLESİ, MAŞUKLU SULHTAR MEVKİİ; , İNÖNÜ 17 CADDESİ 3395 ADA / 4 PARSEL ANTAKYA / HATAY

Açıklama

Özellikler:  3395 ada 4 nolu parsel, 553,71 m2 yüzölçümündedir. Taşınmaz geometrik olarak yamuk formlu olup düz bir arazi yapısına sahiptir. Parselin kuzeydoğusundaki 10 mt.lik henüz açılmamış olan imar yoluna cephesi ~17,5 mt., güneydoğusundaki henüz açılmamış 7 mt.`lik imar yoluna cephesi ise ~31 metredir. Parselin kuzeybatısında 3395 ada 3 parsel, güneybatısında ise 3395 ada 17 nolu parsel vardır. Parsel üzerinde herhangi bir yapılaşma bulunmamakta olup boş olarak bekletilmektedir. Taşınmazın herhangi bir peyzaj düzenlemesi bulunmamakta olup, sınırları herhangi bir tel, çit ile belirlenmemiştir.

İmar Durumunun: 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planına göre,

  • Taks :0,35, 
  • E: 0,70, 
  • Yençok: 2 kat yapılanma şartlarında 'konut' alanında kalmakta olduğu ve ~40 m2 yola terkinin olduğu bilgisi şifahen alınmıştır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.