Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Hatay Antakya Maşuklu'da 2 Katlı Konut İmarlı Arsa

Bankadan 818m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23134
Metre Kare:
818m2
Ada:
3377
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.35
Emsal:
0.7

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

MAŞUKLU MAHALLESİ, MAŞUKLU SULHTAR MEVKİİ; 53 SOKAK 3377 ADA / 1 PARSEL ANTAKYA / HATAY

Açıklama

Özellikler: 3377 ada 1 nolu parsel, 818,03 m2 yüzölçümündedir. Taşınmaz geometrik olarak dikdörtgen formlu olup düz bir arazi yapısına sahiptir. Parselin güneybatısındaki imar yoluna cephesi ~20 mt., kuzeybatısındaki henüz açılmamış 7 mt.`lik imar yoluna cephesi ise ~35 metredir. Parselin kuzeydoğusunda 3377 ada 2 parsel, güneydoğusunda ise 3377 ada 4 ve 5 parseller vardır. Taşınmaz üzerinde deprem öncesinde ruhsatsız bir bina bulunmakta iken mevcutta bu bina yıkılmıştır. Parsel üzerinde herhangi bir yapılaşma yoktur. Parsel içerisinde muhtelif meyve ağaçları bulunmaktadır. 

3377 ada 1 nolu parselin üzerinde bulunan binanın DUE3R askı kodu ile `Ağır Hasarlı` olduğuna dair tespit mevcut olup, yerinde yapılan incelemede binanın yıkıldığı görülmüştür.

İmar Durumunun: 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planına göre,

  •  Ayrık nizam,
  • Taks :0,35,
  • E: 0,70, 
  • Yençok: 2 kat yapılanma şartlarında 'konut' alanında,

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.