1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Hatay Antakya Maşukiye Mahallesi'nde 514 m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 514m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16401
Metre Kare 514m2
Ada 3367
Parsel 59
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Emsal 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Maşuklu Mahallsi 3367 Ada 59 Nolu Parsel Antakya Hatay

Açıklama

Özellikler: 3367 ada 59 parselde yer alan taşınmaz 514,35 m2 alanlı olup arsa vasıflıdır. Yerinde yapılan incelemede taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Ana taşınmaz topografik açıdan düz bir arazi yapısına sahiptir, parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır, taşınmaz köşe başında yer almakta olup kuzey ve doğudan 7 metrelik imar yoluna cephelidir.

Ulaşım: Maşuklu Mahallesi 3367 Ada 59 Nolu Parsel Antakya Hatay adresinde yer almaktadır. Çevre yoluna 950 m mesafede yer almaktadır. Antakya Reyhanlı karayolu ve çevre yolu kavşağından başlayarak güney batı istikametinde Antakya Reyhanlı karayolu üzerinde yaklaşık 1.3 km den sonra sağ kuzeybatıya dönülür kuzey batı istikametinde 900 metre ilerledikten sonra bölgeye ulaşım sağlanmış olur. Taşınmaz Hatay ili Antakya ilçesi Maşuklu Mahallesi sınırları içerisinde yer alan tapu kayıtlarında arsa vasıflıdır. Maşuklu Mahallesi Antakya ilçe merkezinin Yaklaşık 5.5 kilometre kuzeydoğusunda yer almaktadır. Parsele ulaşımın büyük bir bölümü asfalt yol ile sağlanabilmektedir yakın civarında tarım yapılan araziler boş parseller sanayi amaçlı yapılar ve müstakil konutlar mevcuttur.

Not: 1/1000 ölçekli uygulama imar planı dahilinde serbest Nizam 2 kat yapılaşma koşullarına sahip konut alanı içerisinde yer almaktadır. Şifahen edinilen bilgiye göre yüksek ihtimalle ayrık nizamda yapılabileceği ancak kesin yapılaşma şartlarının uygulamada belli olabileceği beyan edilmiştir. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.