COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Hatay Antakya Karaali Mahallesinde Konut İmarlı 572 m2 Arsa

Bankadan 572m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12559
Metre Kare 572m2
Ada 420
Parsel 11
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS 0.3
Emsal 0.60

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karaali Mahallesi, 420 Ada, 11 Numaralı Parsel

Açıklama

Özellikler: Taşınmazın çevresinde genellikle 1-2 katlı, mesken olarak kullanılan yapılar ile boş parseller yer almaktadır. Bölgede altyapı kısmen tamamlanmış vaziyettedir. 572,91 myüzölçümüne sahiptir.  Az eğimli bir topoğrafik yapıdadır. Yamuğa benzer bir geometrik şekle sahiptir. Taşınmazın sınırlarını belirleyici herhangi bir unsur bulunmamaktadır. Taşınmazın imar yoluna cephesinin bulunduğu ancak yerinde imar yollarının tamamının henüz açılmamış olduğu tespit edilmiştir. Bölgede altyapı kısmen tamamlanmış vaziyettedir. Altyapı çalışmaları hâlihazırda devam etmektedir. Bölge , 1. derece deprem bölgesidir. Parsel üzerinde yapılaşmaya engel teşkil edecek herhangi bir yapı, ağaç, vb. unsur bulunmamaktadır. Taşınmazın, konumlu olduğu yola yaklaşık 15 m cephesi bulunmaktadır. 
Ulaşım: Taşınmaza ulaşım; Antakya-İskenderun Yolu üzerinde yer alan Karaali Kavşağı 
geçilip kuzey istikametinde yaklaşık 550 m ilerlendikten sonra sol kolda konumlu yola dönülüp bu yol üzerinde yaklaşık 400 m ilerlenip sağ kolda yer alan yola dönülerek ulaşmak mümkündür. Taşınmaz bu yol üzerinde yaklaşık 300 m ilerde sağ tarafta konumludur.

Not: Parsel 1/1000 ölçekli imar planı paftasında "Konut Alanı" içerisinde kalmaktadır. Taşınmazın yapılaşma koşulu, TAKS:0,30 KAKS:0,60 ve hmax:6,50 m 'dir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.