COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Giresun Tirebolu Yeniköy'de 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 105m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14040
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 105m2
Ada 14
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kalorifer
Bina Yaşı 20
Kat Sayısı 5
Ruhsat Tarihi 26/12/2000
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeniköy Mahallesi, Fatih Sokak, No:7­9, Kat:5, Bağımsız Bölüm No: 10 TİREBOLU/ GİRESUN

Açıklama

Hükümet Konağı'na yaklaşık 250m mesafede, deniz manzaralı, 3 ODA SALON 105.00 m2 cadde cepheli ARA KAT DAİRE

Özellikler: 5.normal Kat, 10 Bağımsız Bölüm Nolu Konut vasıflı taşınmazdır. Söz konusu konut, 5.normal katta, 10 bağımsız bölüm nolu, bina girişine gö sağda, 3+1, 105 m2 brüt kullanım alanlı olup, konum olarak 2 (kuzey, güney) cephelidir. Mesken projesine göre salon, 3 oda, mutfak, wc/lavabo, banyo ve 1 balkondan oluşmaktadır. Bina; zemin, 5 normal kat ve çatı kattan oluşmaktadır. Binada: zemin katta 13 ve 14 nolu asma katlı dükkanlar, 1.normal katında bina girişi, 1 ve 2 nolu meskenler, 2.,3.,4., 5.normal katlar ve çatı katta her katta 2 mesken olmak üzere toplam 14 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi boyalıdır. Dış kapısı camlı demir doğramadır. Isınması merkezi sistem kaloriferlidir. Binada asansör bulunmaktadır. Binanın otopark alanı bulunmamaktadır. 

Ulaşım: Giresun İli, Tirebolu İlçesi, Yeniköy Mahallesi, Fatih Sokak, No:7­9, Kat:5, Bağımsız Bölüm No: 10, posta adreslidir. Gayrimenkulün açık tarifi ise, İlçe merkezinin batısında bilinen Tirebolu Plajının güneyinden geçmekte olan Amiral Şükrü Okan Caddesi üzerinde kuzeydoğu istikametinde yaklaşık 370m ilerlendiğinde sağ kolda bulunan Fatih Sokağa girilir. Sokak üzerinde yaklaşık 20m güney, 20m güneybatı istikametinde ilerlendiğinde sağ kolda kalan 7­9 kapı numaralı binanın, 5.normal katındaki, 10 bağımsız bölüm nolu mesken, konu taşınmazdır. Gayrimenkul, Tirebolu Plajına yaklaşık 350m mesafede doğu istikametinde, Tirebolu Kaymakamlığı İlçe Özel İdare Müdürlüğüne yaklaşık 100m mesafede, Sakarya İlköğretim Okuluna yaklaşık 150m mesafede, Hükümet Konağına yaklaşık 250m mesafede batı istikametinde, Fatih Sokak, üzerinde bulunmaktadır.

 Not: 2000 Yılında alınmış yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.