Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Giresun Merkez Gemilerçekeği Mahallesinde 3+1 156 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 156m2

Özellikler

Tapu no 9567
Pafta E19
Ada 1065
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

GEMİLERÇEKEĞİ Mah. SEDA Sok. No: 12 K:1 D:2 MERKEZ / GİRESUN

Giresun Merkez Gemilerçekeği Mahallesinde 3+1 156 m2 Daire

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım Giresun sahil yolundan Gemilerçekeği Mahallesinden Çilesiz Sokağa girilir, yaklaşık 73 metre ilerlendikten sonra taşınmazın bulunduğu binanın önüne varılır. Konumuz gayrimenkul Giresun ilinin çarşı mevkiinin 1.2 km güneydoğusunda konumlu olup, çevre yapılaşmasına bakıldığında mevcut cadde ve sokakların her iki yanında bitişik nizamda inşa edilmiş konut amaçlı 4­-6 katlı binalar göze çarpmaktadır.
Özellikler:Taşınmaz binanın 1. bodrum katında (girişin bir üst katında­-mahalinde 1. kat görünümlü) ve girişe göre sol cephede konumlu 
kuzey, doğu ve güney cepheli 2 bağımsız bölüm nolu meskendir. Mesken yaklaşık brüt 142 m2 alan ve salon, mutfak+oturma, 3 oda, banyo, tuvalet, duş, balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Ekspertiz işlemi dışarıdan yapıldığından taşınmazın iç fiziki özellikleri tespit edilememiştir. Ön cephede 1.7 m2 lik balkonun düzenlenmediği, yan ve arka cephede yaklaşık 16 m2 balkon ilavesi yapıldığı tespit edilmiştir. Proje alanı 142 m2, inşa edilen kısım ve yasal kabul edilen alan 140 m2, mevcut alan 156 m2 şeklindedir.
Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul 
2 bodrum kat + zemin kat + 5 normal kat + çatı kat olmak üzere toplamda 8 kat ve çatı piyesli olarak inşa edilmiştir. Binada 2.bodrum katta kapalı otopark, kazan dairesi, sığınak, sayaç odaları, su deposu, müştemilat, bina girişi 1 bodrum, zemin ve 5 adet normal katın her birinde 2 adet olmak üzere 1­14 bağımsız bölüm nolu 14 adet mesken(5. normal kattaki meskenler dublekstir) toplamda 14 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi vaziyet planında ve onaylı projesinde olduğu gibi mahalinde de 2. bodrum kat seviyesinden kuzey cephedendir. Binanın dış cephesi ısı yalıtımlı ve boyalı, pencere doğramaları PVC, giriş kapısı alüminyum doğramadır. Binada kombili ısıtma sistemi ve asansör bulunmaktadır.


Not:05/02/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.